“Kırklareli’mizi Ankara’da tanıttık”

75
14-15 Şubat 2013 tarihlerinde Ankara’da yapılan AK Parti 82. Genişletilmiş İl Başkanları Toplantısı’na; AK Parti İl Başkanı Av. Ahmet Zeki Kılavuz, Siyasi Ve Hukuk İşler Başkanı Ertan Özbek, Ekonomi İşler Başkanı Mehmet Emin Doğu, Dış İlişkiler Başkanı Fikret Bıyıktaş, Kadın Kolları Başkanı Hazel Yolgiden, Gençlik Kollar Başkanı Ömer Faruk Akkol, Seçim Koordinasyon Merkezi Başkan Yardımcısı Fahri Dönmez, İlçe Teşkilat Başkanı İlker Kayrak katıldı.
HABER MERKEZİ
Toplantılar öncesinde Kırklareli’ye özgü ürünleri ve Kırklareli’yi tanıtıcı broşürlerin dağıtıldığını belirten AK Parti Kırklareli İl Başkanı Av. Ahmet Zeki Kılavuz şunları kaydetti: 
“Kırklareli’yi tanıtmak adına özveriyle hazırlamış oldukları kırklar elimize özgü peynirimiz hardaliyemiz, helvamız, Kırklareli’yi tanıtan broşürler 81 ilden gelen tüm İl Başkanları’na, Kadın Kolları Başkanları’na, Gençlik Kolları Başkanları’na, Belediye Başkanları’na, Genel Başkan Yardımcıları’na ve Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’a taktim ettik. Başbakan tarafından da bu etkinliğin olumlu şekilde karşılandığı gözlendi. Aynı zamanda ulus medyada da dağıtılan ve dağıtılan ürünlerin yer bulması Kırklareli’nin tanıtılmasına büyük katkı sağladı. 
Kırklareli’ye özgü ürünlerin tanıtılmasında emeği geçen Mehmet İkizlerli (İkizler Süt Ürünleri), Mustafa Gündüz (Gündüz Peynircilik), Süzülmüş Kardeşler Ali Özdeniz,  İbrahim Özyıkılmaz,  Emrullah Doğu, Cemal Alkan (Alkan Peynircilik), Vasıf Gürel. Mustafa Mısırlı, Sinan Kadayıfçı (Tatsan Helva), Hardaliyeleri temin eden Mehmet Emin Doğu’ya, Kırklareli’nin tanıtımıyla ile ilgili hazırlanmış olan broşürlerin temini hususunda yardım ve desteklerini esirgemeyen Sayın Kırklareli Valimiz Mustafa Yaman’ın sahsında tüm kamu ve kuruluşların temsilcilerine teşekkür ediyoruz.” (Savaş Eskici) 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here