Kırklarelili çiftçiler, Case IH Fabrikası’nı gezdi

18
* Case IH, çiftçileri tarım teknolojileri ve yöntemleri konusunda bilgilendirme amacıyla düzenlediği eğitim günlerinde, Kırklareli’nden çiftçileri ağırladı.
HABER MERKEZİ
26 Kasım 2012, İstanbul- Profesyonel çiftçilerin tercihi Case IH, Ankara’daki fabrikada Kırklarelili çiftçileri konuk etti. Case IH, çiftçilere yönelik düzenlediği eğitim günleriyle, çiftçileri detaylı bilgilendirmenin yanısıra, sorulara bire bir yanıt vermeyi amaçlıyor. 
Kırklareli Case IH Bayisi Kılıçlar Traktör Zirai Ürünler Hayvancılık Petrol Ürünleri Tic. San. Ltd. Şti. aracılığıyla Kırklareli ve çevre yerleşim merkezlerinden, 20 Kasım 2012 tarihinde fabrikaya gelen çiftçiler, Case IH’in geçmişi ve faaliyet alanlarının anlatılmasıyla başlanan eğitimde, çevre dostu Tier-3 motorla yenilenen Case IH modellerini  bire bir inceleyen çiftçiler; yakıt tüketimi başta olmak üzere, traktörü kullanırken dikkat edilmesi gereken noktalar, verimi arttırmaya yönelik unsurlar gibi en çok merak edilen konularda da uzmanlara danışma fırsatı buldu. 
Avrupa’nın sayılı büyük fabrikalarından birini ziyaret etme şansı elde eden çiftçiler, fabrikanın Teknik Merkezi ile birlikte, Isıl İşlem Merkezi, Üretim Bandı ve Kalite Kontrol Bölümlerini gezdi. Çiftçilerin yakından incelediği  ürünler arasında, Tier-3 motorla yenilenen ve kabinli ve kabinsiz, çiftçeker ve tekçeker seçenekleriyle çiftçiye sunulan yenilenen tasarımı ile Case IH JX Serisi ile yine Case IH’ in yeni, kompakt tasarıma sahip, kabinli, gölgelikli, tek çeker veya çift çeker seçeneklerine sahip Case IH JXC Serisi yer alıyor. (Savaş Eskici)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.