“Kırklareli’de Sıkılmadık el bırakmayacağız”

19
* Türkiye Değişim Hareketi (TDH) İl Teşkilatı dün saat 14.00’da Çarşamba pazarında halkla ve esnafla buluştu.

HABER MERKEZİ
Türkiye Değişim Hareketi (TDH) Kırklareli İl Başkanı Levent Çakırel, Merkez İlçe Başkan’ı Mehmet Balta, Kadın Kolları Başkanı Kadriye Dedeoğlu, İl ve İlçe Gençlik Kolları’nda  bulunan Yönetim Kurulu Üyeleri Halil Maldır, Sevil Eşiyok, Gönel Çetiner, Civan Güneş, Emine Özbek, Fatma Kara, Ülker Olur, Zeynep Övgü ile Bayram Sezer dün saat 14.00’da Çarşamba pazarını gezerek halkla ve esnafla buluştu
Fevzi Çakmak Bulvarı üzerinde bulunan parti binasında toplanan İl Teşkilatı Üyeleri daha sonra hep birlikte Çarşamba Pazarı’nın kurluduğu yere doğru yürüyüşe geçtiler. İl Başkanı Çakırel ve beraberindekiler güzergah boyunca esnaflarla tek tek tokalaşarak, esnafların dert ve şikayetlerini dinlediler. Pazarcı esnafı kendilerine uzatılan elleri geri çevirmezken, yapılan ziyaretten duydukları memnuniyeti dile getirdiler. 
Türkiye Değişim Hareketi (TDH) Kırklareli İl Başkan’ı Levent Çakırel yaptığı açıklamasında; “Türkiye Değişim Hareketi (TDH) Kırklareli İl Teşkilatı olarak Kırklareli Halkı ve Pazar Esnafı ile buluşmak için pazarı gezmek istedik. Bu buluşmanın temelinde hem esnafın hem de halkın elini sıkarak merhaba demek, partimizi tanıtmak ve sıkılmadık el bırakmamak istiyoruz. Halkın ve pazarcı esnafının sorunlarını, sıkıntılarını onlarla paylaşmak, sorunları yerinde dinlemek için, işsizliğin ve ekonomik sıkıntının çığ gibi büyüdüğü bu ülkede refahı getirmek istiyoruz” dedi. (ue)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here