Kırklareli SMMMO’dan İşkur’a plaket

26
Mart Muhasebe Haftası kutlamaları kapsamında Çalışma ve İş Kurumu Kırklareli İl Müdürü Hasan Aksoy’u ziyaret etti.

HABER MERKEZİ
Kırklareli Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası Başkanı Burhan Üstünkol ve Yönetim Kurulu Üyeleri, 1-7 Mart Muhasebe Haftası kutlamaları kapsamında Çalışma ve İş Kurumu Kırklareli İl Müdürü Hasan Aksoy’u ziyaret etti.
Bu ziyarette, Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası Başkanı Burhan Üstünkol odanın çalışmaları hakkında açıklamalarda bulunarak, Kırklareli Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü ile bugüne kadar birlikte gerçekleştirdikleri çalışmalardan olumlu neticeler elde edildiğini, bu nedenle de İl Müdürü Hasan Aksoy’a teşekkür ettiklerini belirtti.
İŞKUR İl Müdürü Hasan Aksoy ise konuşmasında ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek; “Başkan Burhan Üstünkol’un şahsında bütün Serbest Muhasebeciler ve Mali Müşavirlerimizin haftasını kutluyorum” dedi.
Bu konuşmalardan sonra Kırklareli Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası Başkanı Burhan Üstünkol İŞKUR İl Müdürü Hasan Aksoy’a 1-7 Mart Muhasebe Haftası anısına bir Plaket takdim etti.
Çalışma ve İş Kurumu Kırklareli İl Müdürlüğü’ne, Kırklareli Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası Yönetim Kurulu tarafından gerçekleştirilen ziyarette, Kırklareli İl ve İlçelerinde faaliyet gösteren Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler, Yavuz Genim, Vedat Var, Recai Yalçınkaya, Necati Döner ve Faruk Azabağaoğlu yer aldı. (Savaş Eskici)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.