Kırklareli ilaçlanıyor

13
Kırklareli Belediye Başkanı Mehmet Siyam Kesimoğlu, Park ve Bahçeler Müdürlüğü’ne bağlı ekiplerin Kırklareli’de sivrisineklerin üreme…
HABER MERKEZİ
Kırklareli Belediye Başkanı Mehmet Siyam Kesimoğlu, Park ve Bahçeler Müdürlüğü’ne bağlı ekiplerin Kırklareli’de sivrisineklerin üreme kaynağı olan yerlerde ilaçlama çalışmalarına devam ettiğini ve her akşam cadde ve sokaklarda ilaçlama çalışmalarının yapıldığını söyledi. 
 * “İlaçlama çalışmaları düzenli olarak devam ediyor”
 Gündüz ve gece saatlerinde düzenli olarak çalışmalarını sürdürdüklerini belirten, Kırklareli Belediye Başkanı Mehmet Siyam Kesimoğlu; “Aşırı sıcaklara bağlı olarak artan larva ve sivrisineklere karşı tüm cadde ve sokaklarda ilaçlama çalışmaları yapılıyor. Belirlediğimiz program çerçevesinde larva ve sivrisineklerin üreme kaynağı olan yerler ilaçlanıyor. Gündüz saatlerinde dere ağızları, rögarlar ve muhtelif yerler ilaçlanırken, gece saatlerinde ise mahalle aralarında havaya ilaçlama çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Vatandaşlarımızdan Park ve Bahçeler Müdürlüğümüze gelen talepleri kayıt altına alıyoruz ve konuyla alakalı talimatları veriyoruz. Şikayet gelen cadde ve sokaklar ekipler tarafından gece geç saatlere kadar ilaçlanıyor” dedi..
 Başkan Kesimoğlu ayrıca ilaçlama çalışmalarının düzenli bir şekilde yürütüldüğünü, yaz aylarında oluşabilecek rahatsızlıkların önlenmesi için gerekli çalışmaların yapıldığını kaydetti. (Savaş Eskici)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here