Kırklareli İl Özel İdaresi personeli bayramlaştı

20
Kırklareli İl Özel İdaresi’nde Geleneksel Bayramlaşma Töreni 31 Temmuz 2014 Perşembe günü saat 08.30’da İl Özel İdaresi Hizmet Birimleri Binasındaki işçi ve memur personelle başladı.
HABER MERKEZİ
Kırklareli İl Özel İdaresi’nde Geleneksel Bayramlaşma Töreni 31 Temmuz 2014 Perşembe günü saat 08.30’da İl Özel İdaresi Hizmet Birimleri Binasındaki işçi ve memur personelle başladı. Saat 09.30 da  merkez binada bulunan işçi ve memur personelle yapılan bayramlaşmada Genel Sekreter Ziya Eser  tüm personelin bayramlarını kutlayarak sağlık ve başarı diledi.
Ziya Eser’in yaptığı bayramlaşma konuşmasında; “Senede iki dini bayram kutluyoruz. Bunların ilki olan Ramazan Bayramı’nı idrak ettik. Bayramlar gönül dünyamızın harekete geçtiği, sevinç ve neşe ile kutlanan, yakınlaşmayı, büyüklerimizin, hastalarımızın ziyaret edilerek gönüllerinin alındığı, dargınların barıştığı, hoşgörü ve merhamet duygularının öne çıktığı günlerdir. Ülkemiz hamd olsun barış ve esenlik içerisinde bir bayram yaşadı. Ancak başta Gazze ve Filistin olmak üzere dünyanın değişik yerlerinde yine kan ve gözyaşı vardı. Yine ne yazık ki zulmü yaşatan zalimleri ve buna sessiz kalan bir dünyayı izledik. Sayın Başbakanımızın bu zulmün durdurulması için gayretleri umarım dünyaya gerekli mesajı verir. Ben bu vesileyle bu mübarek Ramazan Bayramı’nın insanlığa huzur ve barış getirmesini diliyor, hepinizin sağlık ve huzur içinde nice bayramlara erişmemiz temennisiyle işlerinizde başarılar diliyorum” dedi.
Bayramlaşma personelinde iyi dilekleriyle sona erdi. (Savaş Eskici)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here