Kırklareli İl Genel Meclisi’nin Ağustos Ayı Toplantıları devam ediyor

13
Kırklareli İl Genel Meclisi’nin Ağustos Ayı Toplantıları 07 Ağustos 2014 Perşembe günü yapılan 4. Birleşim ile devam etti.
HABER MERKEZİ
Kırklareli İl Genel Meclisi’nin Ağustos Ayı Toplantıları 07 Ağustos 2014 Perşembe günü yapılan 4. Birleşim ile devam etti.
Kırklareli İl Genel Meclisi Başkanı Av. Cavit Çağlayan’ın başkanlığında Kırklareli Valiliği Atatürk Toplantı Salonu’nda saat 11.00’de başlayan birleşimde ilk olarak geçen birleşime ait tutanak özetinin oybirliği ile kabul edildi. Ardından gündemdeki maddelerin görüşülmesine geçildi.
Vize İlçesi’ne bağlı Pazarlı Köyü köy yerleşik alanının yeniden tespit edilmesi teklifi araştırılması istemi ile İmar Komisyonu’na havale edildi. Kırklareli İl Özel İdaresi’ne atanan personeller hakkında meclis üyeleri bilgilendirildi. Kırklareli İl Özel İdaresi 2015 Yılı Yatırım ve Çalışma Programı Taslağı hakkında; Gençlik Komisyonu, Eğitim, Kültür ve Sosyal Hizmetler Komisyonu, Turizm Komisyonu tarafından hazırlanan raporlar okundu. Hazırlanan raporlara meclis üyeleri tarafından eklemelerin yapılmasının ardından raporlar oybirliği ile kabul edildi. Kırklareli İl Özel İdaresi’nin makine ve araç parkında bulunan bir kısım taşıt ve iş makinelerinin ekonomik ömrünü tamamlamasından dolayı ihtiyaç duyulan 6 adet araç ve iş makinesinin alınması için 2 milyon TL’lik miktarın borçlanılması için Genel Sekreter Ziya Eser’e yetki verilmesi hakkında hazırlanan rapor görüşülerek onaylandı. 
Kırklareli İl Genel Meclisi’nin Ağustos Ayı 4. Birleşimi gündem dışı tekliflerin, gündeme alınması ile sona erdi. (Savaş Eskici)  

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here