Kırklareli Fatih Koleji ağaçlandırılıyor

26
* Kırklareli İş Adamları Derneği (KİAD) ve Kırklar Özel Eğitim Hizmetleri A.Ş mütevelli heyeti, Kırklareli Fatih Koleji’nin bahçesine 150 adet ağaç dikti.
HABER MERKEZİ
Kırklareli Fatih Koleji Bahçesi’ne Mütevelli Heyeti tarafından yaklaşık 150 adet ağaç dikimi gerçekleştirildi. 
KİAD ve Kırklar Özel Eğitim Hiz. A.Ş. Mütevelli Heyeti ailece kahvaltı yaparak başladı, daha sonra tüm aileler, çocuklar hep birlikte bahar havasında ağaç diktiler.
Kırklareli Fatih Koleji “Orman Haftası” sebebiyle düzenlediği etkinlikte yaklaşık 150 adet ağaç dikti. Kırklareli Fatih Koleji tarafından organize edilen ağaç dikme programına yaklaşık 100 kişi katıldı. Kolejin yemekhanesinde bir araya gelen Kırklareli İş Adamları Derneği (KİAD) ve Kırklar Özel Eğitim Hizmetleri A.Ş. Mütevelli Heyeti ailece kahvaltı yaptılar. Ağaç dikmenin önemine değinen Kırklareli Fatih Koleji Müdürü Muharrem Akbulut; “Yeşile sahip çıkarak, atalarımızın bizlere emanet ettiği cennet vatanımıza ağaç dikmeliyiz. Ağaç dikmek inancımızda da önemli bir yer tutmaktadır. Ancak ağaç dikmekten önemli olan bir şey var ki, o da yeşil nimetleri bizden sonraki nesillere sağlıklı bir şekilde aktarmaktır. Ben buraya kadar aileleriniz ile birlikte gelerek zahmet ettiğiniz için öncelikle teşekkür ediyorum” dedi. (Savaş Eskici) 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.