Kırklareli Çocuk Akademisi’nin Yılsonu Gösterisi beğeni topladı

27
Kırklareli Çocuk Akademisi Yılsonu Gösterisi 12 Haziran 2010 Cumartesi günü saat 14.30’da Kırklareli Üniversitesi (KLÜ) Rektörlüğü Kültür Merkezi’nde yapıldı.

HABER MERKEZİ
 Çocuk Akademisi Yılsonu Gösterisi Saygı Duruşu ve akabinde İstiklal Marşımızın okunması ile başladı.
Kırklareli Çocuk Akademisi Yılsonu Gösterisi’nin açılış konuşmasını yapan Nihat Toktar şunları kaydetti:
“Yaptığımız yılsonu törenimize hepiniz hoş geldiniz sefalar getirdiniz. Değerli velilerimiz hepinizin malumu olduğu üzere Kırklar Özel Eğitim Hizmetleri A.Ş. Kırklareli’de yaklaşık olarak 15 yıldır eğitim faaliyetlerini sürdürüyor. Kırklareli ilinin eğitim kalitesine çok önemli katılarda bulunan binlerce öğrenciyi Türkiye’nin en saygı değer üniversitelerine yollayan Kırklar Özel Eğitim Hizmetleri bünyesinde faaliyet FEM Dershaneleri, sizin Çocuk Akademisi olarak törenlerine katıldığınız kuruluşun bir üst kuruluşuydu.
Biliyorsunuz ki eğitim dünyada, Türkiye’de insanın var olduğu her yerde insana yapılan en önemli yatırım. Üniversitelere hazırlık kursları bünyesinde faaliyet gösteren şirketimiz bu faaliyetlerin yapısında eğitim ve de başarının beraber sürdürmesi gerektiğine inandığı için işin başlangıcında önemli bir hizmet vermek amacıyla daha önce Vali Konağı olarak onarılan ve faaliyet gösteren, daha sonrasında İl Özel İdaremiz tarafından onarılıp kullanıma hazır hale gelen bünyede şirketimize bağlı çocuk akademisi kuruluşunu oluşturmuştur. Bünyesinde çok değerli, fedakar ve gayretli hocalarımızda işin başına getirilerek bu gün 1. diploma törenine kavuşmuş bulunuyor. Hocalarımızın 1 yıl boyunca öğrencilerimiz için yaptıkları gayretten dolayı onlara da teşekkür ediyorum” dedi.
Kırklareli Çocuk Akademisi yılsonu gösterisi Mutlu Çiçekler ve Deniz Yıldızları korosu, Deyimlerin çocuklara sorulması ve verilen Cevapların Okunması, Sinevizyon, Askerler, Step, Mikiler, Dikdur, Efeler, Sinevizyon, Jimnastik Grubu, Türkiye, Eski Günler Draması gösterileriyle katılımcılara çok özel anlar yaşattı. Program Ödül Töreni ile devam ederek sona erdi. (ue)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here