Kırklareli Belediyesi’nden son rötuşlar

12
Kırklareli Belediyesi tarafından başlatılan yol yapım çalışmalarında sona gelindi. Cumhuriyet Caddesi’nde ve kasaplar arasında…


HABER MERKEZİ
Kırklareli Belediyesi tarafından başlatılan yol yapım çalışmalarında sona gelindi. Cumhuriyet Caddesi’nde ve kasaplar arasında Ramazan ayının başlangıcından itibaren yürütülen çalışmalarda vatandaşlar ve esnaf bu çalışmaların bayrama kadar bitirilip bitirilmeyeceğini tartışıyordu.
Yetkililer; “Bayram arifesinde bir aksilik olmadığı sürece çalışmalar sona erecek. Kolay değil hem insan trafiği sürüyor hem de işleri yürütmeye çalışıyoruz. İnşallah anlımızı akı ile bu işi sona erdireceğiz” dediler.
Bu güzergahta bulunan esnaflar ise şunları söyledi:
“Ramazan ayı boyunca gerçekten çok sıkıntılar çektik. Toz toprak içerisinde işimizi yürütmeye çalıştık. Kapatsan olmuyor açık kalsa ayrı bir dert. Ancak şimdi sona gelindi gibi duruyor. İnşallah başka bir şey çıkmazsa bundan sonra rahat ederiz. Güzel ve sağlık olup olmadığını düzenleme yapıldığında ve yağmurlar yağdığında anlayacağız bakalım. Bunca masraf yapılıyor inşallah düzgün yapılmıştır. Çünkü burada yapılan her şeyin parası vatandaşlardan bizlerden çıkıyor” dediler. (Serkan Koçtürk)

 

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.