Kırklareli Belediyesi Protokolü ve Basın’ı İftar Yemeği’nde buluşturdu

1
“Ramazan, Dostluk ve Kardeşlik Ayı’dır”
* Kırklareli Belediye Başkanı Mehmet Siyam Kesimoğlu, İftar Yemeği sonrası yaptığı konuşmada, Ramazan Ayı’nın sevginin, saygının, paylaşmanın, hoşgörünün ve dayanışmanın doruğa çıktığı bir ay olduğunu söyledi. 
HABER MERKEZİ 
Kırklareli Belediye Başkanlığı’nın Ramazan Ayı dolayısıyla verdiği iftar yemekleri devam ediyor. Belediye Sosyal tesislerinde gerçekleştirilen İftar Yemekleri’nden birisi de Protokol Üyeleri ve Basın Mensuplarına verildi.
09 Temmuz 2015 Perşembe günü düzenlenen İftar Yemeği’ne; Kırklareli Valisi Esengül Civelek, 55. Mekanize Piyade Tugay Komutanı Tuğgeneral Bekir Koçak, Kırklareli Belediye Başkanı Mehmet Siyam Kesimoğlu, Cumhuriyet Başsavcısı İlyas Yavuz, Kırklareli Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mustafa Aykaç, İl Jandarma Komutanı Abl. Selahattin Acara, İl Emniyet Müdürü Mehmet Emin Akay, İl Özel İdare Genel Sekreteri Ziya Eser, İl Genel Meclis Üyeleri, Belediye Meclis Üyeleri, Kamu Kurum ve Kuruluş Müdürleri,  Sivil Toplum Kuruluşları’nın Başkanları ve Temsilcileri, Oda Başkanları ile Kırklareli genelinde görev yapan Yerel ve Ulusal Basın Temsilcileri katıldı. 
* Kesimoğlu; “Sizleri burada ağırlamaktan büyük onur duyuyorum”
İftar sonrası bir konuşma yapan Kırklareli Belediye Başkanı Mehmet Siyam Kesimoğlu bir konuşma yaptı. Kesimoğlu yaptığı konuşmada şunları kaydetti;
“Geleneksel olarak düzenlediğimiz iftar yemeğimize hoş geldiniz. Sizleri burada ağırlamaktan büyük onur duyuyorum. Kırklareli Belediyesi olarak bu yılda tüm mahallelerimiz ile iftar yemeklerinde bir araya geliyoruz. Vatandaşlarımızla ekmeğimizi bölüşüyor, aşımızı paylaşıyoruz. Vatandaşlarımızın iftar yemeklerine olan ilgisi bizi çok mutlu ediyor. Ramazan Ayı dostluğun, kardeşliğin, komşuluğun, sevginin, barışın ve adaletin çoğaldığı bir aydır. Biz de dostluk, kardeşlik, barış ve sevginin artması için elimizden geleni yapmaya çalışıyoruz. Şimdiden herkesin Ramazan Bayramı’nı kutluyorum’’ 
* Vali Çivelek; “Bir olduk beraber olduk”
Kırklareli Belediye Başkanı Mehmet S. Kesimoğlu’nun konuşmasının ardından Kırklareli Valisi Esengül Civelek’te bir konuşma yaparak, iftar yemeğinin düzenlenmesinde emeği geçen başta Belediye Başkanı Mehmet S. Kesimoğlu olmak üzere belediye personeline teşekkür etti.
Vali Civelek; “Kırklareli Belediye Başkanlığı tarafından düzenlenen geleneksel iftar programında bir araya geldik. Bir olduk beraber olduk. Bizleri bu güzel iftar programında buluşturan Belediye Başkanımıza teşekkür ediyorum. Dostluğun, kardeşliğin, birliğin, beraberliğin, yardımlaşmanın ve paylaşmanın doyasıya yaşanıldığı Ramazan Ayı’nın tekrarını temenni ediyor, yaklaşmakta olan Ramazan Bayramı’nızı en iyi dileklerimle kutluyorum” dedi. (Kadir Sinici-Savaş Eskici)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here