Kırklareli Belediyesi Kurban Bayramı’nı karşılamaya hazırlanıyor

17
Kırklareli Belediye Başkanlığı Kurban Bayramı’nı vatandaşların rahat ve huzur içerisinde geçirebilmeleri adına hazırlıklarını sürdürüyor. 
HABER MERKEZİ
Kırklareli Belediye Başkanlığı Kurban Bayramı’nı vatandaşların rahat ve huzur içerisinde geçirebilmeleri adına hazırlıklarını sürdürüyor. 
Belediyenin ilgili birimleri bayram günlerinde nöbetçi ekiplerle hizmet vermeye devam edecek. Bayram öncesinde vatandaşların herhangi bir sıkıntı yaşamamaları için denetimler yoğun şekilde devam etmektedir.
Kurban kesimi her sene olduğu gibi Mezbahanın bulunduğu alandadır. Kurban satış yeri Süpürgeciler Sitesi’nde hazırlanmıştır. Vatandaşlar, Bayram süresince Belediye’nin görev ve sorumluluk alanlarında olan her konuda şikâyetlerini “153 Alo Zabıta” bildirebilecekleri gibi Belediye Zabıta Bürosu’na şahsen de yapabilecekler.
Kırklareli Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü Ekipleri, Kırklareli’yi en hızlı şekilde Kurban Bayramı’na hazırlıyor. Rutin olarak yapılan temizlik çalışmalarını sıklaştıran Belediye Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri, Kurban Bayramı’nda çalışmalarına devam edecek olup, vatandaşlara daha iyi hizmet edebilmek adına mesai yapacaklardır. Belediye Temizlik İşleri Müdürlüğü’ne bağlı personel bayram boyunca Cadde ve Sokaklarda sürekli olarak temizlik çalışmalarına devam edecek.  Ekipler tarafından ayrıca mezarlığın ve tüm camilerin avlularının temizlenmesi ve yıkanması işleri devam ediyor.
Başkan Çağlayan; “Vatandaşlarımızın Kurban Bayramı’nı en güzel şekilde geçirebilmeleri adına çalışmalarımız hızla devam etmektedir. Gerek Zabıta Müdürlüğü gerek Temizlik İşleri Müdürlüğü personelim vatandaşlarımızın rahat ve huzurlu Kurban Bayramı geçirmeleri adına çalışmalarına titizlik ile devam ediyor” dedi. (Savaş Eskici)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.