Kırklareli Anadolu Lisesi Spor Kulübü Basketbol Takımı Yıldız Erkekler Basket bol Şampiyonu oldu

26
Yıldız Erkekler Basketbol grubunda Babaeskispor Kulübü, Kırklareli Gençlik Spor Kulübü ve Kırklareli Belediye Spor Kulübü’nü farklı galibiyetler ile geçen Kırklareli Anadolu Lisesi Spor Kulübü, finalde Lüleburgazspor Kulübü ile karşılaştı. 
HABER MERKEZİ
29 Ocak 2011 Cumartesi günü saat 19.00’da Kırklareli Kapalı Spor Salonu’nda gerçekleşen mücadele çok çekişmeli geçti. Mücadeleyi 77-73’lük skor ile Kırklareli Anadolu Lisesi Spor Kulübü Basketbol Takımı kazandı.
İlimizi Marmara Bölge Basketbol Grup Şampiyonasında temsil edecek olan Kırklareli Anadolu Lisesi Spor Kulübü Basketbol Takım Antrenörü Bora Bayramlı, final maçına çok iyi hazırlanıp şampiyon olduklarını belirterek; “9-13 Mart 2011 tarihleri arasında Edirne’de yapılacak olan Marmara Bölge Basketbol Grup Şampiyonasına katılmaya hak kazandık. Orada da Kırklareli’ni en iyi şekilde temsil edeceğiz. Bir önceki mücadeleleri kolayca geçeceğimizi biliyorduk. Önemli olan final maçıydı, bu maçta iyi bir savunma yapıp güzel hücumlar ile sayı elde ederek çok iyi bir oyun sergiledik ve şampiyon olduk.” şeklinde konuştu. 2010-2011 sezonunda Kırklareli Anadolu Lisesi Spor Kulübü Basketbol Takımının başına geçen Antrenör Bora Bayramlı, tüm basketbol severleri  9-13 Mart 2011 tarihleri arasında Edirne’de yapılacak olan Marmara Bölge Basketbol Grup Şampiyonası’na katılarak takımlarına destek olmaya çağırdı. (cs)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here