KİMDER Üyeleri Başkan Kesimoğlu’nu ziyaret etti

25
Kırklareli merkez ilçede 2012 yılında kurulan Kırklareli İnşaat Müteahhitleri Derneği’nin (KİMDER) geçtiğimiz günlerde yapılan Olağan Genel Kurulu’nda seçilen yeni yönetimi protokol ziyaretlerine başladı
HABER MERKEZİ
Kırklareli merkez ilçede 2012 yılında kurulan Kırklareli İnşaat Müteahhitleri Derneği’nin (KİMDER) geçtiğimiz günlerde yapılan Olağan Genel Kurulu’nda seçilen yeni yönetimi protokol ziyaretlerine başladı.
Dernek Başkanı Ali Selçuk Kınalı, Başkan Yardımcısı Murat Toklucu, Yönetim kurulu Üyeleri; Mehmet Salman, Zafer Yılmaz, Ahmet Entereli ile Üyeler; Fevzi Demirel ve Yasin Şendir’den oluşan heyet 30 Eylül 2014 Salı günü başlattıkları gezilerde ilk olarak saat 12.15’te Kırklareli Valisi Esengül Civelek’i makamında ziyaret ettiler. 
Kırklareli Valisi Civelek’e yapılan ziyaretin ardından aynı gün KİMDER Heyeti saat 15.00’te Kırklareli Belediye Başkanı Mehmet Siyam Kesimoğlu’ya bir ziyaret gerçekleştirdiler. Başkan Kesimoğlu; Dernek Başkanı Ali Selim Kınalı ile Dernek Üyeleri’ni kapıda karşıladı. Dernek Başkanı Kınalı, Başkan Kesimoğlu’ya bir demet çiçek takdim etti.
Noş ve samimi bir ortamda gerçekleştirilen ziyarette Dernek Başkanı Kınalı, derneğin kuruluşundan ve kuruluş amaçlarından bahsetti. Kırklareli’ye en modern çehreyi kazandırmak için yapacakları çalışmaları anlattılar. 
Başkan Kesimoğlu’da Dernek Üyeleri’ne kendisine yapmış oldukları ziyaretten dolayı teşekkür ederek, yapacakları çalışmalarda resmi prosedürler kapsamında yanlarında olacaklarını söyledi. (Savaş Eskici)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here