KIAD üyeleri sabah kahvaltısında buluştu

18
KIAD üyeleri sabah kahvaltısında buluştu

Kırklareli Iş Adamları Derneği, (KIAD) üyeleri ile Izabella Pizza’da sabah kahvaltısında bir araya geldi. Üyelerinin birbirlerini tanıması ve bilgi alışverişinde bulunması maksadıyla yaptıkları kahvaltıya üyelerin yanı sıra Kırklareli Belediye Başkanı Cavit Çağlayan da katıldı. Kahvaltı ile ilgili bilgi veren KIAD Başkanı Selim Kınalı;

"Kuruluş amaçlarımızdan birisi olan üyelerimiz arasında birlik beraberlik ve kardeşliği sağlama ve bunun yanında üyelerimizi yerel idarecilerimizle aynı ortamda buluşturarak görüş, öneri ve şikâyetlerini bizzat iletebilmelerini sağlamak için kahvaltıda buluştuk. Sayın Başkanımız da bizleri kırmayarak teşrif ettiler kendilerine değerli katılımlarından dolayı teşekkür ediyoruz.

Başkanımız bir kere daha esnaf ve iş adamları ile her an beraber olduğunu göstermiş oldu" dedi.

Kahvaltıda tüm katılımcılara teşekkür eden Kınalı, bu tarz programların devam edeceğini bildirdi.

KIAD olarak Kırklareli illine faydalı olmaya çalıştıklarını sözlerine ekleyen Kınalı; "Burada sabahın erken saatlerinde bir araya gelen 30 değerli iş adamı da bu maksada gönül vermiş iş adamlarımızdır hepsine gönülden teşekkür ediyorum" dedi.

KIAD faaliyetleri konusunda da bilgi veren Kınalı; Ocak ayı içerisinde Mısır’a turistik ve ticari bir gezi organize ettiklerini bu geziye dileyen tüm Kırklareli iş adamlarının katılabileceğini belirtti, bunun yanında 14 Ocak’ta dış ticaret eğitim semineri ve aynı ay içerisinde yönetici uzmanlığı eğitimi düzenleneceğini ifade etti.

Kahvaltıda söz alan Belediye Başkanı Çağlayan da; "Ilimizi kasaba havasından şehir görünümüne sokmak için çaba sarf ediyoruz. Ilimizi daha modern bir şehir yapmak için çalışıyoruz, bu nedenle siz değerli iş adamları ile burada olmaktan memnunluk duyuyorum, hepimizin ortak hedefi ilimize fayda sağlamak için çalışıyoruz." dedi.

Konuşmasında ilimizin değişik sıkıntılarına da değinen Çağlayan, sınırlı imkânlarımızla çözebildiğimiz kadar sorunları çözmeye çalışıyoruz. Kırklareli halkı için gece gündüz yılmadan gayret gösteriyoruz" diyerek sözlerini bitirdi.

Ayrıca bu tür kahvaltıların devamlı yapılacağını yine aynı şekilde il yerel idarecileri ve bürokratlarla, üye iş adamlarının buluşturulacağı bilgisi verildi.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here