KİAD, MARİFED Başkanlar Kurulu Toplantısı’na katıldı

32
Kırklareli İşadamları Derneği (KİAD) Yönetim Kurulu Başkanı Emre Yurdakul, Yönetim Kurulu Üyeleri’nden Yavuz Uçar, Bülent Altıntel ve Genel Sekreter Ömer Altun MARİFED Başkanlar Kurulu Toplantısı’na katılarak MARİFED bünyesindeki 40 dernek yetkilileri ile bilgi paylaşımında bulunuldu.
HABER MERKEZİ
Marmara İş Hayatı Dernekleri Federasyonu (MARİFED) Başkanlar Kurulu Toplantısı MARİFED Derneklerine üye Başkan, Başkan Yardımcısı, MARİFED Sektörel Komite Başkanları ve Genel Sekreterlerin katılımı ile Bank Asya Genel Müdürlük binasında gerçekleşti.
150 kişinin üzerinde MARİFED ve Dernek temsilcisinin katıldığı Başkanlar Kurulu Toplantısı’nın açılış konuşmasını MARİFED Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Ciğer gerçekleştirdi. MARİFED Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Ciğer; 19-20 Haziran 2013 tarihinde İstanbul’da gerçekleşmesi planlanan “18. Dünya Ticaret Köprüsü 2013 Programı”na 150 ülkeden 1500 alıcı ve ülkemizde 1500 işadamının katılacağı Dünya Ticaret Köprüsü Programı İnşaat, İnşaat Malzemeleri ve Mobilya ile alakalı olacağını belirtti
Açılış konuşmasının ardından, Bank Asya Genel Müdürlüğü ile TUSKON arasında imzalanan protokol gereği TUSKON ve KİAD Üyeleri için hazırlanan içinde TUSKON ve KİAD Üyeleri’ne fayda sağlayacak TUSKON KART’ın tanıtımı yapıldı. TUSKON ve KİAD Üyeleri’nin isimlerine özel olarak tasarlanan ve içerinde yurtdışı ve yurtiçinde, havaalanlarında alış verişlerde elliye yakın imkan sunan TUSKON KART’ın KİAD Üyeleri’ne ve diğer TUSKON Dernekleri Üyesi 51 bin kişiye en kısa zaman ulaştırılacağı belirtildi.
MARİFED Başkanlar Kurulu Toplantısı 1. ve 2. Oturum olarak devam etti. Oturumlarda dernek Yönetim Kurulu Başkanları ortaklık kültürü, dışa açılım, dernek yapıları, ülke ekonomisine ve üyelerimizin büyümelerine nasıl katkıda bulunuruz gibi konu başlıkları işlendi.
Programa katılan KİAD Yönetim Kurulu Başkanı Emre Yurdakul; bu gibi programlarla bir araya gelerek TUSKON ve MARİFED bünyesindeki derneklerin birbiri ile bilgi paylaşımı ve aktarımında bulanarak birbirlerinin gelişimine fayda sağlamaları ve bölgelerindeki bireysel faaliyetlerini gözden geçirme açısından bu toplantıyı çok önemsediğini belirtti. (Savaş Eskici)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.