Kesimoğlu; “Kırklareli Örnek bir Kent olacak”

48
Kırklareli Belediye Başkanı Mehmet Siyam Kesimoğlu açıklamada bulunarak, yapılan ve yapılacak olan temizlik çalışmaları ile Kırklareli’nin örnek bir kent haline getirileceğini belirtti. 
HABER MERKEZİ
Kırklareli için hizmet etmekten gurur duyduğunu söyleyen Başkan Kesimoğlu; “Kırklareli’de temizlik hizmetlerine büyük bir önem ve ağırlık veriyoruz.  Bu nedenle sorumluluk alanımızın temiz ve hijyenik olması için ekiplerimiz gece-gündüz çalışıyor. Çalışmalar doğrultusunda eskiyen çöp konteynırları yenileri ile değiştirilirken, eski konteynırların onarım çalışmaları yapılıyor. Karakaş, İstasyon ve Karahıdır Mahallelerimizde yeni başlattığımız uygulama ile çöpler artık gece saat 22.00 ve 05.30 saatleri arasında toplanıyor.  Temizlik İşleri Müdürlüğü’ne bağlı ekiplerimiz, Kırklareli’nin temizliği konusunda ellerinden gelen gerekli hassasiyeti gösteriyor. Vatandaşlarımızdan isteğimiz, çöplerini düzenli olarak konteynırlara atarak ekiplerimize yardımcı olmalarıdır” dedi. 
Belediye Başkanı Mehmet Siyam Kesimoğlu açıklamasında, Kırklareli’ni temiz tutmak için ekiplerin çok çalıştığını vurguladı. (Savaş Eskici)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here