Kesimoğlu; “E-Belediye, işlemleri kolaylaştırıyor”

17
2012 yılında E- Belediye hizmeti vermeye başlayan Kırklareli Belediyesi, abonelerine elektronik ortamda borç sorgulama, borç öedeme, arsa raiç bedeli öğrenme, bina metrekare mülkiyet hesaplamaları ve bina aşınma paylarına ait detaylı bilgiler veriyor.
HABER MERKEZİ
2012 yılında E- Belediye hizmeti vermeye başlayan Kırklareli Belediyesi, abonelerine elektronik ortamda borç sorgulama, borç öedeme, arsa raiç bedeli öğrenme, bina metrekare mülkiyet hesaplamaları ve bina aşınma paylarına ait detaylı bilgiler veriyor. Yine Kırklareli Belediyesi Türkiye genelinde E- Devlet kapsamında hizmet veren ilk 10 Belediye arasında yerini alıyor. 
Konuyla ilgili açıklamada yapan Belediye Başkanı Mehmet Siyam Kesimoğlu: “Kırklareli Belediyesi, teknolojik gelişmelerin yaygın şekilde kullanılması amacıyla
daha aktif ve yaygın bir hizmeti vatandaşlara sunuyor. E-Belediye sistemi uygulaması ile vatandaşlarımız hızlı ve güvenilir şekilde ödeme yapabiliyor. Kırklarelili vatandaşlar işlemlerini Kırklareli Belediyesi’nin resmi internet sitesi olan http://www.kirklareli.bel.tr/ adresinden, E- belediye butonuna tıklayarak işlemlerini gerçekleştirebiliyorlar. Kullanıcılar bu işlemin hemen ardından borç takibi ve kredi kartı ile ödeme imkânına sahip oluyor. Ayrıca bu sistemden yararlanılarak istek ve şikâyetler de kolayca Kırklareli Belediyesi’ne iletebiliyor” dedi. (Savaş Eskici)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here