Kent Konseyi’nden Başkan çağlayan’a ziyaret

14
Kırklareli Kent Konseyi Başkanı Nurcan Tezer, Yürütme Kurulu üyeleri Nurettin Sucuoğlu, Mehmet Özbilen, Abdullah Akdeniz, Ergin Sözen ve Genel Sekreter Onur Koçtürk 12 Temmuz 2011 Salı günü Belediye Başkanı Cavit Çağlayan’ı ziyaret etti.
HABER MERKEZİ 
16.00-18.00 saatleri arasında gerçekleşen görüşme oldukça verimli geçti. Eylül 2011’de gerçekleşecek olan Kırklareli Kent Konseyi Genel Kurulu’nun seçimli bir genel kurul olacağına dikkat çeken Nurcan Tezer, henüz sonuçlanmamış konular hakkında son gelişmeleri konuşmak istediklerini dile getirdi. 
İlk olarak Kırklareli Kent Konseyi’nin henüz yerine yerleşememiş olması konuşuldu. Konu ile yakından ilgilenen Belediye Başkanı Av. Cavit Çağlayan bir ay içerisinde öngörülen çalışmaların bitmiş olacağının müjdesini verdi.
Daha önceki yazışmalarıyla gündeme getirdikleri; Kent Konseyi’nin mahalle muhtarlarıyla yaptıkları görüşme sonucunda ortaya çıkan talepler konuşuldu. Ardından sırası ile Kapalı Pazar Yeri, Şeytan Dere Islahı, İnci Dere Islahı, Bağ Bozumu Şenliği, Atatürk Parkı arkasındaki park ile ilgili düzenleme ve çıkarılması için hevesle çalışılan Kent Konseyi Dergisi hakkında görüş alış verişinde bulunuldu.
“Kırklareli Kent Konseyi Başkanı seçildikten sonra katıldığım çeşitli illerdeki sempozyum ve toplantılarda Kırklareli Kent konseyi olarak model olma konusunda ön sıralarda yer almasak bile yaptığımız çalışmalarla çok yol kat ettiğimizi görmek beni mutlu etti” diyen Nurcan Tezer; “Bu başarıda çalışma gruplarımızın hazırladıkları projeler ve Kırklareli Belediyesi’nin yapmış oldukları desteklerin payı olduğunu belirtti. Kırklareli halkının huzuru ve mutluluğu için hazırlanan projelere desteğini esirgemeyen Kırklareli Belediye Başkanı Av. Cavit Çağlayan’a teşekkürlerini ifade ederken, ortak çalışmaların devamı konusunda temennilerini ifade etti. Ziyaret iyi dilek ve temennilerin ardından son buldu. (s)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here