Keçeci; “Banka hesap numarası değiştirildi”

22
Kırklareli İl Gıda, Tarım ve Hayvancılık Müdürü Dr. Hakan Keçeci yaptığı açıklamasında, Tarımsal Yayım ve Danışmanlık Sınavı katılım ücretinin yatırılacağı banka hesap numarasının değiştirildiği belirtilerek şunlar kaydedildi
HABER MERKEZİ
Kırklareli İl Gıda, Tarım ve Hayvancılık Müdürü Dr. Hakan Keçeci yaptığı açıklamasında, Tarımsal Yayım ve Danışmanlık Sınavı katılım ücretinin yatırılacağı banka hesap numarasının değiştirildiği belirtilerek şunlar kaydedildi:
“01 Haziran 2014 tarihinde yapılacak olan Tarımsal Yayım ve Danışmanlık Sınav Katılım Ücretinin yatırılacağı IBAN numarası GAZİSEM tarafından değiştirilmiş olup, adaylar Halk Bankası Kurumsal Tahsilat Hesabına “Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı Tarımsal Yayım ve Danışmanlık Sınavı” adı ile herhangi bir havale ücreti ödemeksizin sınav giriş ücreti olan 50 TL’yi Halk Bankası şubelerinden birine elden yatıracaklardır. Şube dışında ATM veya internet yoluyla, posta ve benzeri diğer yollarla yatırılan sınav ücretleri dikkate alınmayacaktır.” (Savaş Eskici)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here