Kaynarca CHP Seçim Bürosu’nun açılışını Muharrem İnce yaptı

24
* CHP Grup Başkan Vekili İnce;  “Ben burada adayımız Serdar Türker’e oy istemiyorum. Cumhuriyet Halk Partisi’nin rekor bir oyla Belediye Başkanlığı’nı kazanmasını istiyorum. 

HABER MERKEZİ
Kavaklı Beldesi’nde CHP’lilerle buluşan CHP Grup Başkan Vekili Muharrem İnce Kaynarca CHP Seçim Bürosu’nun açılışı için geldiği Kaynarca’da, Kaynarca Seçim Bürosu’nun açılışını, Milletvekili Turgut Dibek, Belediye Başkanı Seyit Uçan ve CHP Kaynarca Belediye Başkan Adayı Serdar Türker ile birlikte yaptı.
Kaynarca CHP Seçim Bürosu’nun önü CHP Grup Başkan Vekili Muharrem İnce gelmeden saatler önce Kaynarcalılar tarafından doldu. Muharrem ince’yi Kaynarca Belediye Başkan adayı Serdar Türker ve Belediye Meclis üyeleri, Kaynarca’nın girişinde karşıladılar.
Seçim Bürosu önünde ki ilk konuşmayı CHP’liler tarafından çok sevilen genç İlçe Başkanı Volkan Ertan yaptı. Başkan Ertan, konuşmasında şunları kaydetti;
“Grup Başkan Vekilim Sayın Muharrem İnce, Kırklareli Milletvekilim Sayın Turgut Dibek, Kırklareli Belediye Başkan Adayım Sayın M. Siyam Kesimoğlu, Basınımızın kıymetli emekçileri ve değerli Kaynarca Halkı. Bu gün burada olmakla bizleri ziyadesi ile onurlandırdınız. Hepinize gönül dolusu teşekkürler ediyor, sözü Belediye Başkan adayımız serdar Türker’e bırakıyorum” dedi.
* Türker; “Kaynarca halkı her zaman her şeyin en iyisine layıktır”
CHP Kaynarca Belediye Başkan adayı Serdar Türker’de konuşmasına misafirlere hoş geldiniz diyerek başladı ve şunları söyledi;
“Çok değerli Grup Başkan Vekilim, Milletvekilim, CHP Kırklareli Belediye Başkan Adayım, bizleri etkinliklerimizde yalnız bırakmayan, gazetelerinde her zaman yer veren değerli Basın mensubu arkadaşlarım,  her şartta partisine sahip çıkan, desteğini asla esirgemeyen Cumhuriyet Halk Partisi’ne gönül vermiş, CHP Kalesi’nin fedakar ve çok kıymetli insanları, gönüldaşlarım. Her zaman her şeyin en iyisine layık olan Hemşehrilerim. Hoş geldiniz. Bizleri onurlandırdınız. Hepinize yürekten teşekkür ediyor, saygı ve sevgilerimi sunuyorum. Sözü saatlerdir heyecanla beklediğiniz Grup Başkan Vekilimiz Sayın Muharrem İnce’ye bırakıyorum.”
* İnce; “Rekor oyla seçimi kazanmanızı istiyorum”
CHP Grup Başkan Vekili Muharrem İnce’de Kaynarca CHP Seçim Bürosu açılışını yapmadan Kaynarca halkına şöyle seslendi;
“Değerli Kaynarcalı hemşerilerim. Bizlere CHP olarak 1944’te kurulan dini yönü ağırlıklı bir partinin kapanmasına Demokrasi gereği karşı çıktık diye şeriatçı dediler, Ordumuzu sevdiğimiz için darbeci dediler, Savaşa hayır dediğimiz için Saddamcı dediler, Deniz Gezmiş ve arkadaşları asılmasın dedik Komünist dediler ama bize asla hırsız diyemediler.
Milat’tan önceye dayanan bir tarihe sahip Kaynarca, Belediyelik olduktan sonra hep sol partilerin Belediye Başkanları tarafından yönetilmiş Atatürkçü bir beldemizdir. Ben burada adayımız Serdar Türker’e oy istemiyorum. Cumhuriyet Halk Partisi’nin rekor bir oyla Belediye Başkanlığı’nı kazanmasını istiyorum. İnanıyorum ki Kaynarca oy yüzdesi olarak CHP’nin en çok oy alan Beldesi olarak Türkiye birinciliğini elde edecektir. Bunun için genç, dinamik, eğitimli, vizyon sahibi, hizmet aşkı ile dolu CHP Adayımız Serdar Türker’e sıkı sıkıya sahip çıkmanızı istiyorum. Adayımız Serdar Türker’i önce Allah’a sonra size emanet ediyorum.”
CHP Grup Başkanvekili İnce’nin konuşmasından sonra,  Muharrem İnce, Milletvekili Turgut Dibek, Belediye Başkanı Seyit Uçan ve CHP Kaynarca Belediye Başkan Adayı Serdar Türker CHP Kaynarca Seçim Bürosu’nun açılış kurdelesini birlikte kestiler. (Faruk Ceylan-Erdoğan Şendir)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here