Kaymakam Özderin yeni yılın ilk ziyaretini Devletliağaç Köyü’ne yaptı

14
Kırklareli’nin Kofçaz İlçe Kaymakamı Enver Özderin köy halkıyla kahvehanede görüşerek; “İsteklerinizi bizzat sizlerden dinlemek amacıyla bu ziyaretleri düzenliyorum. Sorun var ise yerinde görmek için buradayız” dedi.
HABER MERKEZİ
Kofçaz ilçemize ilk geldiği günden buyana ihtiyaç sahibi ailelere yaptığı ziyaretler yanında, şehit aileleri, gazi ve engelli vatandaşlarımızı da unutmayan, her fırsatta onları ziyaret eden Kofçaz Kaymakamı Enver Özderin, Devletliağaç Köyü’nde bulunan bir engelli vatandaşımızın ailesini ziyaret ettiler.
Ailelere haber verilmeden yapılan ziyaret esnasında, engelli vatandaşımız ve ailesi yapılan ziyaretten duydukları mutluluklarını ifade ettiler. Ünzüle Orhan’da yaptığı konuşmasında; İnsanların fiziki görüntülerine göre ayrımın yapılmaması gerektiğini, güzel-çirkin, her nasıl olursa olsun, önce insan olarak değerlendirileceğini, her insanın meziyetlerinin farklı farklı olduğunu ifade ederek; “Bakarsınız bazı engelli dediğimiz insanlarımız sağlıklı insanların eserlerinden daha önemli eserler meydana getirebiliyor” dedi. (Savaş Eskici)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here