Kaymakam Mevlüt Özmen ismi tescillendi

24
* Tozaklı Köyü Çok Amaçlı Kültür Salonu’na verilen “Kaymakam Mevlüt Özmen” ismi Köy İhtiyar Heyeti tarafından tescil edildi.

HABER MERKEZİ
Kırklareli’nin Pınarhisar ilçesine bağlı Tozaklı Köyü’ne, Kaymakam Mevlüt Özmen’in çabalarıyla yaptırılan, Çok Amaçlı Kültür Salonu’nun açılışında Muhtar Ali İnan, bu salona “Kaymakam Mevlüt Özmen” isminin verilmesini teklif etmişti. Muhtarlık İhtiyar heyeti, teklifi oy birliği ile kabul etti ve isim Tozaklı Muhtarlığı tarafından tescil edildi, tabelası yaptırılarak Çok Amaçlı Kültür Salonu’na asıldı.
Tozaklı Köyü Muhtarlığı’na kazandırılan Çok Amaçlı Kültür Salonun ismi, “Tozaklı Köyü Muhtarlığı Kaymakam Mevlüt Özmen Çok Amaçlı Kültür Salonu” oldu.
Kaymakam Mevlüt Özmen, Tozaklı Köyü Muhtarlığı tarafından isminin Çok Amaçlı Kültür Salonuna verilmesinin kendisi için büyük bir onur olduğunu, görevi süresince tüm köylere hizmet götürebilmek için çalıştığını, Tozaklı Köyü’nün böyle bir teşekkürle yaptıkları jesti ömrü boyunca unutmayacağını söyledi.
Kaymakam Özmen konuyla ilgili olarak gazetemize şu açıklamada bulundu; “Muhtar Ali İnan ve İhtiyar Heyeti’ne gösterdikleri incelikten dolayı teşekkür ederim. Ben Tozaklı Köyü için ekstra bir şey yapmadım. Tüm Köylerimizi Devletin imkânlarından faydalandırarak hizmet götürmeye çalıştım. Bu hizmet bizim asli görevimizdir. Köylerimize ayrım yapmadan hizmet ettik. Ancak Tozaklı Köyü Muhtarlığı memnuniyetlerini yaptıkları bu jest ile ifade ettiler. İsmimin Çok Amaçlı Kültür salonuna verilmesi benim için büyük bir onur, bunu ömrüm boyunca unutmayacağım. Kendilerine teşekkür ederim” dedi.  (Faruk Ceylan)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here