Karne Heyecanı’nı onlar yaşadı

1
Kırklareli Merkez Hamdi Helvacıoğlu İlkokulu öğrencileri karnelerini aldı. Karne alan 1. Sınıf Öğrencileri’nin anne Babalarının Heyecanı Öğrencilerden daha fazlaydı
HABER MERKEZİ
Kırklareli Merkez Hamdi Helvacıoğlu İlkokulu öğrencileri karnelerini aldı. Karne alan 1. Sınıf Öğrencileri’nin anne Babalarının Heyecanı Öğrencilerden daha fazlaydı. Çocuklarının İlk Karneleri olması ile duygu dolu anlar yaşayan Aileler Çocukları’nın ilk Karnelerini alma heyecanı ile tarifi olmayan Mutluluk yaşadı.
1.Sınıf Öğrencileri Karnelerini alırken Öğretmenleri Öğrencilerine Yaz Tatili’nde bol bol kitap okumalarını söyledi. Öğrencilerini çok sevdiklerini ve çok değerli olduklarını da söyleyen öğretmenlerine öğrencileri de ellerini öperek karşılık verdi. Karnelerini alan Öğrenciler Öğretmenleri ve aileleri ile fotoğraf çekilerek hatıra olarak saklayacaklarını dile getirdiler. Anneler, Çocuklarının heyecanını paylaştıklarını ve çocuklarından çok kendilerinin heyecanlandığını dile getirdiler. Babalar da daha dün küçük bebekti şimdi büyüdü ve okullu oldu bunun gururunu ve heyecanı yaşıyoruz dediler. (Selçuk Vurucu)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here