Karakaş Mahallesinde Huzur Toplantısı gerçekleştirildi

27
     Kırklareli İl Emniyet Müdürlüğü Karakaş Mahallesi’nde huzur toplantısı gerçekleştirdi. Kırklareli İl Emniyet Müdürü Mehmet Emin Akay  başkanlığında…
HABER MERKEZİ
     Kırklareli İl Emniyet Müdürlüğü Karakaş Mahallesi’nde huzur toplantısı gerçekleştirdi. Kırklareli İl Emniyet Müdürü Mehmet Emin Akay  başkanlığında, Emniyet Müdür Yardımcıları Engin Duraker, Serhat Alkan, Metin Mandacı ve  ilgili Şube Müdürleri, basın mensupları, mahalle muhtarları ve Karakaş Mahallesi sakinlerinin katılımıyla, 28 Ekim 2014 Salı günü Karakaş mahallesi 2.Şifa Sokak No:20 sayılı yerdeki Mimar Sinan Endüstri Meslek Lisesi arkasında bulunan Büşra Kıraathanesinde Akalar Mahallesi Kadı Çeşme Sokak üzerindeki Bahçeli Kıraathanesi isimli yerde huzur toplantısı gerçekleştirildi. 
Toplantıda daha sonra mahalle sakinlerimizin sorunları ve çözüm önerileri üzerinde durulup, bir önceki toplantıda dile getirilen sorunlarla ilgili neler yapıldığı konusunda bilgiler verildi. Toplantıya katılanların istek ve önerileri alınarak toplantıya son verildi. (Kadir Sinici)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here