“Karahalil Hazinedar Mahallesi Kanalizasyon inşaatı başladı”

35
Karahalil Belediye Başkanlığı Hazinedar Mahallesi Kanalizasyon çalışmalarını başlattı.
Önceki gün ziyaretine gittiğimiz Karahalil Belediye Başkanı………
HABER MERKEZİ
Karahalil Belediye Başkanlığı Hazinedar Mahallesi Kanalizasyon çalışmalarını başlattı.
Önceki gün ziyaretine gittiğimiz Karahalil Belediye Başkanı Dindar Seçen’i makamı yerine, Hazinedar Mahallesi Kanalizasyon çalışmalarının başında bulduk. Karahalil ve mahallelerini şantiyeye dönüştüren Belediye Başkanı Seçen’in çalışmalara birebir refagat edip, çalışanların başından ayrılmadığını gördük.
Başkan Dindar Seçen, Karahalil Mahalle ve sokaklarında devam eden parke taş, bordür ve su şebekesi çalışmalarının yanı sıra Hazinedar Mahallesi Kanalizasyon inşaatını da başlattıklarını belirtti.
 Seçen Belediye hizmetleri ile ilgili şunları söyledi; “Karahalil’de parke taş, bordür çalışmalarımızı hızlandırdık. Hazinedar Mahallesinde 5 bin metre kare alanın parke taş çalışmalarını kısa sürede bitirmeyi hedefliyoruz. Karahalilli hemşerilerime sözünü verdiğim en önemli projelerimizden birisi de Çok Amaçlı Kültür Salonu’ydu. Kısa süre önce başlattığımız Çok Amaçlı Kültür Salonu inşaatı da süratle devam ediyor. İnşaatın direkleri dikildi, çatı çalışmaları devam ediyor. Salon inşaatının yılsonuna kadar bitirilmesini hedefliyoruz.  Bu çalışma hızıyla devam edersek inşaatı yılsonundan önce bitirebiliriz.” dedi. (Faruk Ceylan-Erdoğan Şendir)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here