Karahalil Belediye Başkanı Dindar Seçen Aday Adaylığı’nı açıkladı

16
Önceki gün Kırklareli Atatürk Parkı’nda, gazetemiz Yazarı Faruk Ceylan ile Muhabirimiz Erdoğan Şendir’e 30 Mart 2014 tarihinde yapılacak olan Yerel Seçimlerde Karahalil Belediye Başkanlığı için…..
HABER MERKEZİ
Önceki gün Kırklareli Atatürk Parkı’nda, gazetemiz Yazarı Faruk Ceylan ile Muhabirimiz Erdoğan Şendir’e 30 Mart 2014 tarihinde yapılacak olan Yerel Seçimlerde Karahalil Belediye Başkanlığı için yeniden Aday Adayı olduğunu açıklayan Karahalil Belediye Başkanı Dindar Seçen, AK Parti Babaeski İlçe Binası’nda yapılan törenle de resmi olarak Aday Adaylığı’nı açıklayarak, evraklarını AK Parti Babaeski İlçe Başkanı Ali Gencal’a teslim etti.
Karahalil Belediye Başkanı Dindar Seçen 30 Mart 2014 tarihinde yapılacak olan Yerel Seçimlerde Karahalil Belediye Başkanlığı için yeniden Aday Adayı olduğunu belirterek; “2009 yılında yapılan seçimlere AK Parti Adayı olarak katıldım.  Karahalilli hemşehrilerimin oyları ile seçimi kazanıp Belediye Başkanı olarak göreve başladım. 5 yıl Karahalil için gece gündüz demeden çalıştım. İmkanlar ölçüsünde Karahalil için verdiğim sözleri yerine getirdim.  Başlattığımız projeleri devam ettirmek istiyorum. Karahalil halkının bu dönemde de desteklerini bekliyorum. Halkımız bana ikinci dönemde de Belediye Başkanlığı fırsatını verirse yeni projelerimle Karahalil’i modern bir Kent haline dönüştürmek için hazırlıklarım tamam. Ayrıca Karahalil insanına iş istihdamı sağlayacak olan projelerimlede Beldemizde işsiz gençlerimize iş imkanı sağlayacağım. Karahalil’de işsizlik sorununu kökten çözeceğim.  İnşaalah bu projelerimi hayata geçirerek gençlerimizin Beldesi dışında iş aramalarını ve Beldemizden göç etmelerine son vereceğim” dedi. 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here