Karaca; “Ulusal Basın niteliğindesiniz”

26
* Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Kırklareli Milletvekili Aday Adayı Fikri Karaca, Genel Yayın Yönetmenimiz Şenol Goncagül’e “Hayırlı olsun” ziyaretinde bulundu.
HABER MERKEZİ
Zortul Medya Grup A.Ş. tarafından yayın hakları alınan Trakya’da Yeşilyurt Gazetesi’nin Genel Yayın Yönetmeni Şenol Goncagül’ü 04 Şubat 2015 Çarşamba günü makamında ziyaret eden Cumhuriyet Halk Partisi CHP Kırklareli Milletvekili Aday Adayı Fikri Karaca, Goncagül’ü tebrik ederek başarılar diledi.  
Ziyarette açıklamalarda bulunan Karaca, şunları kaydetti; “Yeşilyurt Gazetesi, Kırklareli’de Ulusal Basın niteliğinde bir gazete.  Ayrıca içerik bakımından haber niteliği taşıyan kaliteli, yandaş  haber yapmayan bir gazete. Aynı zamanda Türkiye’de 3. Trakya’da 1. En yaşlı gazete. 3 Şubat Salı günü yapılan yeni oluşumla birlikte  Zortul Medya Grup’a geçti. Bu değişimle Yılların Gazetecisi Şenol Goncagül ile kalitesini daha da arttırarak, özgün, özgür ve cesaretli, bir yayın ile devam edeceğine inanıyorum. Yeni oluşumun hayırlı olmasını diliyorum.” 
CHP Kırklareli Milletvekili Aday Adayı Fikri Karaca ile ziyarete gelen Gazetemiz Köşe Yazarı Özkan Başaran’ da Yeni Genel Yayın Yönetmenimiz Şenol Goncagül’e “Hayırlı Olsun” dileklerini ileterek başarılar diledi. (Selçuk Vurucu)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here