İstikbal Centroom Malkara’da hizmette

11
* Tekirdağ’ın Malkara ilçesinde Orkun Ekrem Yılmaz’a ait yeni İstikbal Centroom Mağazası düzenlenen görkemli törenle açıldı.

HABER MERKEZİ
1983’ten bu yana her zaman yenilikçi ve modern mobilya mağazalarıyla Tekirdağ’ın Malkara ilçesine ve Trakya bölgesine hizmet eden Orkun Mobilya 3500 m2 kapalı alanıyla daha estetik, daha ferah, her modeline farklı  tasarlanmış iç mimarisiyle yeni İstikbal Centroom Mağazasını 18 Haziran 2010 Cuma günü saat 14.30’da düzenlenen görkemli törenle hizmete açtı.
Açılışa, “ Malkara Kaymakamı Salih Yüce, Belediye Başkanı Birol Kaya, Boydak Holding Yönetim Kurulu üyesi Bekir Boydak, İstikbal Centroom  Trakya Bölgesi Genel Müdürü İhsan İmren, İstikbal Pazarlama Müdürleri ve çevre İstikbal Mağazası sahipleri, Belediye Meclis Üyeleri, Daire Amirleri, Siyasi parti temsilcileri işadamları, Malkara esnafı ve çok sayıda vatandaş ve basın mensupları katıldı.
Açılışta özel sürprizlerle ve kampanyalarla konuklarını ağırlayan Orkun Mobilya sahibi Orkun Ekrem Yılmaz yaptığı açılış konuşmasında;
“Orkun Mobilya olarak 27 yıldan beri hizmet vermekteyiz. Ve bu sürenin son 11yılınıda mensubu olmaktan gurur duyduğumuz, ülkemizin 1 numaralı mobilya markası olan İstikbal’in bölgemizdeki temsilcisi ve Bellona Bayisi olarak sürdürdük. Şükürler olsun bu günde İstikbal Centroom Mağazası’nın açılışını yapıyoruz. Ve şunu çok iyi biliyorum ki bu noktaya gelişimizde en büyük pay başlangıçtan bu yana bizi hiç yalnız bırakmayan siz değerli dostlarımızın beraberliğidir. Amacımız sizlere daima en iyi hizmeti vermektir. Yeni mağazamızın memleketimize hayırlı olmasını diler. Davetimize teşrif ettiğiniz için hepinize teşekkür ederiz” dedi.
Ardından Boydak Holding Yönetim Kurulu üyesi Bekir Boydak yaptığı konuşmada;
“Malkara’ya ve Trakya bölgesine hizmet eden İstikbal Centroom 3500 m2 kapalı alanıyla daha estetik, daha ferah, her modeline farklı tasarlanmış iç mimarisiyle Malkara da da hizmet vereceğinden gururluyuz, mutluyuz. Türkiye genelinde 985. mağazasını hizmete sokan ve Trakya Bölgesi’nde ise 37. mağazasının açıldığını belirten Bekir Boydak Malkara ve Trakya halkına hayırlı olmasını diliyorum” dedi.
Son olarak belediye başkanı Birol Kaya yaptığı konuşmada;
“Açılan mağazanın Malkara halkına hayırlı olmasını diledi. Orkun Mobilya’ya başarılarının devamını diledi. Yapılan konuşmalarını ardından Malkara İlçe Müftüsü Mehmet Öz beraberliğinde açılış duası yapıldı. Yapılan duaların ardından Malkara Kaymakamı Salih Yüce, Belediye Başkanı Birol Kaya, Boydak Holding Yönetim Kurulu Üyesi Bekir Boydak ve İstikbal Centroom Mağazası sahibi Orkun Ekrem Yılmaz açılış kurdelesini kesti. Yapılan açılışın ardından katılımcılara ikramlarda bulunuldu. (m.y.)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here