IRMAK BASINLA BULUŞTU

2
İlk basın toplantısını AK PARTİ Kırklareli Milletvekili Hamdi Irmak yaptı…
* 7 Haziran’da yapılan Genel Seçimler’de Kırklareli Milletvekili seçilen Hamdi Irmak; Bilgiç Otel’de basınla buluştu. Toplantıya; Milletvekili Adayları Volkan Göç ve Aytaç Aksoy ile birlikte, İl Başkanı Alper Çiler, İl Kadın Kolları Başkanı Hazel Yolgiden, İlçe Başkanları ve parti yetkilileri de iştirak ettiler.
Şenol Goncagül
Düzenlenen kahvaltılı basın toplantısında, Milletvekili Hamdi Irmak tarafından şu açıklamalarda bulunuldu: “Bildiğiniz üzere 7 Nisan 2015 Salı günü doğduğum topraklara hizmet etmek, hemşehrilerime hizmetkar olmak üzere görevlendirildim. Bu süreçte 5 saatlik uykuyu avantaj sayacak günlerin içinde gece-gündüz demeden çalıştık. Hep birlikte yorulduk ama hiç bir zaman kararlılığımızı ve inancımızı kaybetmedik.
Dönem dönem direncimiz kırmaya çalışanlar olmasına rağmen Teşkilatımız bizlerle birlikte sorumluluk içersinde çalışmalarımızı aksatmadan sürdürdük. Aynı zamanda karşılıklı olarak yerel basınımızın değerli temsilcileri ile yaptığımız istişarelerin sonrasında bizlerin çalışmalarını ve gayretlerimizi değerli halkımıza yansıtmaya vesile oldunuz. Bundan dolayı sizlere müteşekkiriz. Altmış günlük seçim sürecinde 7 Haziran 2015 günü demokrasinin olmazsa olmazı sandıklara giden halkımızın göstermiş olduğu yüksek katılımla, sandıklardan çıkan sonuca saygımız olmakla beraber seçimin hem ülkemiz hemde şehrimizde huzur içinde geçmesinden dolayı memnuniyetimizi ifade etmek isteriz.
Özgür iradenin kararı neticesinde milletvekili seçilmiş olmam, bundan sonraki sorumluluklarımı ziyadesiyle artırmıştır. Şahsımı bu ulvi göreve layık görerek desteklerini sandığa yansıtan hemşehrilerime şükranlarımı sunarım.
Allahın izniyle bundan sonraki süreçte bölgemizin sorunlarını yerinde görmek ve çözmek için şehrimizin bütün dinamikleri ile birlikte hareket edeceğiz.
Bu vesile ile şahsımın milletvekili seçilmesi her ne kadar önemli ise de Türkiye’nin içinde bulunduğu seçim neticesinde halkımızın özgür iradesinin sandığı yansıması olarak görüyorum. Arzumuz odur ki Ülkemizin gelişimi ve değişimi ile ilgili istikrar devam etsin.
Tekrar katılımınızdan dolayı teşekkür eder saygı ve sevgilerimi sunarım.”

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here