İnece’nin en yaşlı su abonesi 95 yaşındaki Aliye nine faturasını kendi ödüyor

18
İnece’de 95 Yaşındaki Aliye nine su faturasını bir gün geçirmeden ödüyor. Önceki gün Belediye Başkanlığına giden 95 yaşındaki Aliye İnce su faturasını yatırmaya gittiğinde Belediye…..
HABER MERKEZİ
İnece’de 95 Yaşındaki Aliye nine su faturasını bir gün geçirmeden ödüyor. Önceki gün Belediye Başkanlığına giden 95 yaşındaki Aliye İnce su faturasını yatırmaya gittiğinde Belediye Başkanı İlyas Yılmam’la karşılaştı. Başkan Yılmam Aliye nineye çay ikram ederek bir süre sohbet etti.
Aliye nine su faturası geldiği gibi hemen Belediye binasına giderek ödemesini yaptığını, ömrü boyunca tüm faturalarını zamanın da ödediğini söyledi.
Aliye nine; “ Ben borçtan korkarım evladım. Borcumu zamanında ödemeyi alışkanlık edindim. Ben aldığım hizmetlerin karşılığını hep zamanında ödeyerek, hizmeti bize verenlere teşekkür ettim “ dedi.
Belediye Başkanı İlyas Yılmam’da bu yaşta bir insanın bu bilinçte olmasının örnek alınacak bir davranış olduğunu belirtrek, “ Aliye ninemizn bu yaşta bu sorumluluk bilinciyle bizzat Belediyeye gelerek su parasını yatırması örmek alınacak bir davranış. Kendisine teşekkür ederim” dedi. (Faruk Ceylan-Erdoğan Şendir)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.