“Hizmet için kapılarımızı halkımıza açtık”

8
Cankurt Medya Ailesi’nden AK Parti Kırklareli İl Başkanı Ahmet Zeki Kılavuz’a “Hayırlı olsun” ziyareti
HABER MERKEZİ
Cankurt Medya Gurubu bünyesinde yayın yapmakta olan Yeşilyurt Gazetesi ve Babaeski Gündem Gazetesi olarak Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Kırklareli İl Başkanı Av. Ahmet Zeki Kılavuz’a hayırlı olsun ziyaretinde bulunduk. 
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren AK Parti Kırklareli İl Başkanı Av. Ahmet Zeki Kılavuz, 2013 yılının Ocak Ayı’nda göreve başladığını belirtti. Ziyarette bir takım açıklamalarda bulunan Kılavuz, Sağlık Bakanı Dr. Mehmet Müezzinoğlu’nun Pazartesi günü Kırklareli, Babaeski ve Lüleburgaz’da bir takım ziyaretlerde bulunacağını söyledi.
Cankurt Medya Grubu olarak 12 Şubat 2013 Salı günü saat 17.30’da AK Parti Kırklareli İl Başkanı Av. Ahmet Zeki Kılavuz’a; Gazetemiz İmtiyaz Sahibi Elmas Cankurt, Trakya’da Yeşilyurt Gazetesi Genel Koordinatörü Hacer Gökkaya, Yeşilyurt Gazetesi Yazı İşleri Müdürü Savaş Eskici, Trakya’da Yeşilyurt Gazetesi Muhabiri Ufuk Ertop ve Babaeski Gündem Gazetesi Yazı İşleri Müdürü Ceyhun Çolak,  Babaeski Gündem Gazetesi Muhabiri Yalçın Yıldırım hayırlı olsun dereken, Kılavuz yeni kurulan yönetimle Kırklareli genelinde başarılı olacaklarına inandığını söyledi.
Sağlık Bakanı Dr. Mehmet Müezzinoğlu’nun 18 Şubat 2013 Pazartesi Kırklareli merkez ilçe, Babaeski ve Lüleburgaz’da ziyaretler gerçekleştireceğini söyleyen İl Başkanı Kılavuz; “Sağlık Bakanımız Dr. Mehmet Müezzinoğlu kendisini Edirne Milletvekili olduğu gibi Kırklareli ve Tekirdağ Milletvekili olarak görmesi ve bunu açık bir şekilde göstermesi bizleri çok mutlu etti. Kendisi Pazartesi günü Kırklareli, Babaeski ve Lüleburgaz’da ziyaretler gerçekleştirecek. Bakanımızın geleceği Pazartesi günü biz de Kırklareli teşkilatı olarak seçim çalışmalarının startını vereceğiz. Partimiz bünyesinde 12 tane birim başkanlığı var. Ancak bizden önceki yönetimlerde bu arkadaşlar görevlerini icra etmemişler. İlk öncelikli görevimiz birim başkanlarının görevlerini ifade etmediğinin tespiti oldu. Bu zihniyeti gidermek istedik. Teşkilat yapılanmasının tamamlamaya çalışıyoruz. ciddi anlamda açık var.
Partimizin Kırklareli teşkilatı kurulum aşamasında yanlışlıklar yapılmış. AK Parti’ye yakın duran insanlarımızın gözüne ve gönlüne girememişiz. Teşkilat olarak biz hata yapmışız. Teşkilatımızın yeni yapılanmasıyla birlikte kapılarımızı hizmet için açtık. Amacımız partimizi büyütmek. Bu Kırklareli’nin arzu ettiği ve özlediği bir tablodur. İnsanlar bazı konuların değiştiğini artık görüyorlar. Bu halkı geleneksel taraftan geleceğe yönelik hareket edecek” dedi.
AK Parti eski Kırklareli İl Başkanı Hüsmen Terkin’in de parti içinde aktif bir şekilde çalışmaya devam ettiğini vurgulayan İl Başkanı Kılavuz; “Eski İl Başkanı Hüsmen ağabeyimiz yanımızda. Bu aslında Kırklareli’nin geçmişten beri görmek istediği ve özlediği bir tablo. 2014 yerel seçimlerinde Seçim Koordinasyon Merkezi Başkanı olarak bizlere destek verecek. Kendisinin tecrübelerinden faydalanacağız” dedi.
Gazetemiz İmtiyaz Sahibi Elmas Cankurt’ta Eski İl Başkanlarıyla Yeni İl Başkanları’nı bir arada görmenin pek mümkün olmadığını vurguladı. Cankurt, AK Parti’nin yeni İl Yönetimi’ne çalışmalarında başarılar diledi. (Ufuk Ertop)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here