“Her zaman özürlülerin yanında olacağız”

8
Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Kadın Kolları Teşkilatları 10-16 Mayıs tarihleri arasında kutlanmakta olan Engelliler Haftası dolayısıyla Türkiye Sakatlar Derneği (TSD) Kırklareli Şubesi’ni ziyarette bulundu.

 HABER MERKEZİ
10-16 Mayıs tarihleri arasında kutlanmakta olan Engelliler Haftası dolayısıyla Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Kadın Kolları Teşkilatları Türkiye Sakatlar Derneği (TSD) Kırklareli Şubesi’ni ziyarette bulundu.
Ziyarette bulunan; MHP Kırklareli İl Kadın kolları Başkanı Nedime Tutar, İl Başkanı’nın eşi Hürriyet Savaşan, Vize Kadın kolları Başkanı Sevim Gürsel, Başkan Yardımcısı Nilgün Akçay, Pınarhisar Kadın kolları Başkan Yardımcısı Tülay Kuşku ve Mehtap Çavlan’ı Şube Başkanı İrfan Özeklioğlu ve Yönetim Kurulu Üyeleri ağırladı.
Şube Başkanı Özeklioğlu, 2006 yılından bu yana merkez ilçede kurulu bulunan derneğin imkanları dahilinde özürlülerin her türlü sorununa çözüm olduğunu belirtti. Özürlülerin haklarını elde edebilmeleri için hep birlikte hareket etmeleri gerektiğini de belirten Özeklioğlu, bu konuda sivil toplum örgütlerinin de desteklerini beklediklerini ifade etti.
MHP Kırklareli Kadın Kolları Başkanı Nedime Tutar’da herkesin bir özürlü adayı olduğunu unutmaması gerektiğini belirterek, her zaman özürlülerin yanında olduklarını söyledi. (S)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here