“Hepimizi ileriye taşıyacak projeler imza atmaya hazırız”

11
Lüleburgaz Gıda Maddeleri Sanatkârları Esnaf Odası Yönetim Kurulu Üyesi İlhan Karacan, gazetemizin Lüleburgaz Temsilciliğini ziyaret edip Başkanlığa aday olduğunu belirtti.


Lüleburgaz
Lüleburgaz Gıda Maddeleri Sanatkârları Esnaf Odası Yönetim Kurulu Üyesi İlhan Karacan, gazetemizin Lüleburgaz Temsilciliğini ziyaret edip Başkanlığa aday olduğunu belirtti.
Karaca; “Esnaf ve sanatkârlar halkın içinde, halkla beraber yaşayan kesimdir. Halk tarafından güvenilir ve tercih edilir. Bir ekonominin canlılığını koruması, sürdürülebilir olması anlamında da küçük işletmeler ve esnaf-sanatkârlar çok büyük önem arz etmektedir.
Günümüz ekonomik koşullarında tüm kesimlerin olumsuz etkilendiğini göz önünde bulundurulursa, her sektörde tam rekabetin sağlanabilmesi, tekelleşmenin önlenmesi mutlaka esnaf ve sanatkârlarımızın yaşamlarını muhakkak devam ettirmesiyle olur.
Her zaman müşterisinin neyi, ne kadar alacağını, ekonomik durumun, damak tadını bilen ve ona göre hizmet sunan sıcak ve güvene dayalı bir ilişki kuran küçük ve orta ölçekli işletmeler, sanatkârlarımızdır.
Değişen ekonomik koşullar ve buna bağlı olarak ta esnafımızın değişen ihtiyaçlarının ve beklentilerinin ileri seviyede karşılanması için yeni yönetim anlayışı, bakış açısına ihtiyaç olduğunu düşünüyorum. Bu gerçekten yola  çıkarak dinamik, katılımcı, ilerici kadrolarla odamızı, odamızda kayıtlı esnaf ve sanatkârlarımızı zor günlerinde yardımcı, iyi gününde ufuklarını açıp onları daha ileriye götürmek, beraberlik düşüncesini geliştirmek ve güçlü kılmak amacıyla gıda maddeleri sanatkârları esnaf odası genel kurulunda, yönetim Kurulu arkadaşlarımla birlikte odamız üyelerini en iyi şekilde temsile ve hepimizi ileriye taşıyacak projeler imza atmaya hazırız. Bu vesile ile bütün arkadaşlarımızı genel kurulumuza davet ediyorum” dedi. (gk)

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here