Haşimpeksöz Asfaltlanıyor

9
* Kırklareli Belediye Başkanı Av. Çağlayan; “Hedefimiz Haşimpeksöz Caddesi’nde başlattığımız asfaltlama çalışmasını 1 günde sonlandırmak” dedi.
HABER MERKEZİ
Yaklaşık 2 haftadır kaldırım çalışmaları süren Haşimpeksöz Caddesi’nde asfaltlama çalışmaları başladı.
Kırklareli Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü tarafından yaklaşık 2 hafta önce Haşimpeksöz Caddesi’nde başlatılan kaldırım çalışmaları sona erdi. Kaldırımlarım çalışmalarının sona ermesinin ardından 25 Haziran 2012 Pazartesi günü saat 10.00’da Kırklareli Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğünce asfaltlama çalışmalarına başlandı.
Çalışmaları yerinde takip eden Kırklareli Belediye Başkanı Av. Cavit Çağlayan; “Hedefimiz Haşimpeksöz Caddesi’nde başlattığımız asfaltlama çalışmasını 1 günde sonlandırmak” dedi.
Bin 250 metrekare yani 250 tona yakın asfalt kullanacağız. Hedefimiz başladığımız gün asfaltlama çalışmalarını sonlandırmak. Bunun ardından da Zincirlikuyu Caddesi’ne bordür taşı döşenmesi, kaldırım çalışmalarının ardından da asfaltlama çalışmalarımıza orada devam edeceğiz. Herhangi bir sıkıntı olmadığı takdirde 28 Haziran 2012 Perşembe günü bitirmeyi hedefliyoruz. Asfaltlama çalışmalarımızın metrekaresi yaklaşık olarak 25 liraya mal oluyor.  Haşimpeksöz Caddesi’nde bin 250 metrekare asfaltlama yapacağız. Bu da belediyemize yaklaşık olarak 31 bin 250 liraya tekabül ediyor” dedi.
Haşimpeksöz Caddesi’nin ardından Zincirlikuyu Caddesi’nde de bordür, kaldırım ve asfaltlama çalışmaları başlayacak. (ue)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here