Hasan Öztürk Zortul Medya Grubu’nda

13
* Trakya ‘ nın yakından tanıdığı önemli bir MARKA olan; Hasan Öztürk, Zortul Medya Grubu bünyesinde İDARİ ve MALİ İŞLER MÜDÜRÜ olarak görevine başladı.
Yeşilyurt Özel
Bünyesinde; Yeşilyurt ve Babaeski Gündem Gazeteleri ile GÖZDE FM RADYOSU ve Pınarhisar ilçesinde yayın yapan PINARHİSAR GAZETESİ’nin de bulunduğu ZORTUL MEDYA GRUBU, önemli isimleri kadrosuna katmaya devam ediyor.
* Şenol Goncagül’den sonra Hasan Öztürk
Medya Grubu bünyesinde yayın yapan yayın kuruluşlarının Genel Yayın Yönetmenliği’ne getirilen Gazeteci Şenol Goncagül’den sonra, yine önemli bir isim daha Medya Gurubu’na dahil oldu. Medya Grubu’nun İdari ve Mali İşler Müdürlüğü görevine getirilen Hasan Öztürk, görevine başladı.
* Hasan Öztürk kimdir?
1959 yılı Kırklareli Karahıdır doğumlu olan Hasan Öztürk; Trakya Eğitim Camiası’nında yakından tanıdığı bir isim. Hasan Öztürk; Final Dergisi Dersaneleri’nin yöneticiliğini yapmıştı. Kırklareli halkının GÖZDE HASAN olarak tanıdığı Hasan Öztürk; ayrıca Kırklareli’de kurulan İlk Yerel Radyo olan GÖZDE FM’nin de kurucusu olmuştu. Bunun yanı sıra da; GÖZDE SÜRÜCÜ KURSU, GÖZDE BİLGİSAYAR KURSU gibi birçok farklı şirketin de kurucu ve yöneticisi olarak görev yapmıştı.
* “Önemli hedeflerimiz var”
Zortul Medya Grubu’nun İdari ve Mali İşler Müdürü olarak, Medya Grubu’nun A TAKIMI’ndaki yerini alan Öztürk, yaptığı açıklamasında; “Medya Grubu’nun hedeflerini inceledim. Böyle bir oluşumun, sadece Kırklareli ilinde değil, tüm bölgede önemli bir aktör olacağına inandım. Medya Grubumuza, birkaç gün önce, kurucusu ve ortağı olduğum GÖZDE FM Radyosu’nu da kattık. Bugün de, Pınarhisar’da yayın yapan PINARHİSAR GAZETESİ, yine grubumuza dahil oldu. Şenol Goncagül ile birlikte, bu yayın grubunun alanında en iyi yere gelebilmesi için gayret sarfedeceğiz. Hedeflerimiz sadece bölge ile de sınırlı değil. Önümüzdeki süreçte; 8 Balkan Ülkesi’nde TÜRKÇE yayın yapan önemli bir yayın ile de tüm balkanlarda olacağız. Test yayınlarımızın devam ettiği; zortulhaber.com adlı haber portalımız, tamamen ulusal olarak yayına girmek üzere. Bu portalımızın içerisinde de, grubumuza ait olan yerel yayınların linkleri bulunacak. Bunlar, sadece hedeflerimizin bazıları. Önümüzdeki günlerde, yeri ve zamanı geldikçe bunları okurumuzla paylaşmaya devam edeceğiz.” dedi.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here