Hani saldırılara kamyonculardan konvoylu tepki

12
* Kırklareli SS 19 No.lu Damperli Taşıyıcılar Kooperatifi İsrail tarafından gerçekleştirilen saldırı ile İskenderun’da yapılan saldırıyı bugün düzenleyecekleri konvoy ile kınayacaklar.

HABER MERKEZİ
İsrail’in Gazze’ye yardım götüren gemilere yaptığı saldırı ile İskenderun’da terör örgütü tarafından gerçekleştirilen hain saldırılara toplumun her kesiminden tepkiler çığ gibi büyüyor.
Kırklareli SS 19 No.lu Damperli Taşıyıcılar Kooperatifi Başkanı Mehmet Güler, kendilerinin de bu olaylara tepkisiz kalmayarak bugün saat 11.00’de kooperatif binalarının önünde oluşturacakları konvoy ile şehir içerisinde protesto gösterisi yapacaklarını belirterek şunları kaydetti:
“31 Mayıs 2010 Pazartesi günü sabaha karşı Filistin’deki Müslüman kardeşlerimize yardım götürmekte olan Mavi Marmara isimli gemimize yapılan insanlık dışı saldırıyı ve İskenderun’da 6 askerimizin Şehit olduğu hain saldırıyı kınıyoruz. Bu olayları protesto etmek amacıyla bugün saat 11.00’de çevre yolu üzerindeki kooperatif binamızın önünde konvoy oluşturarak; Mustafa Kemal Bulvarı, Karaumur Caddesi, 100.Yıl Caddesi, Fevzi Çakmak Bulvarı güzergahından tekrardan kooperatif binamızın önüne geleceğiz.
Tüm halkımızı yapacağımız bu protestomuza katılmaya bekliyoruz”(s) 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here