Halkın Adayı Turabi Kayan halkın arasında

19
Cumhuriyet Halk Partisi (CHP)  Lüleburgaz Belediye Başkanı Aday Adayı Turabi Kayan mahalle gezilerinde mahalle sakinlerinin sorunlarını dinledi.
HABER MERKEZİ
Cumhuriyet Halk Partisi (CHP)  Lüleburgaz Belediye Başkanı Aday Adayı Turabi Kayan mahalle gezilerinde mahalle sakinlerinin sorunlarını dinledi.
Yıldırım, Dere ve Yılmaz Mahalleleri’nin, Lüleburgaz’ın en eski mahalleleri olduğunu belirten Kayan, bu mahallelerin sorunlarını çok iyi bildiğini, kendisi yetkilendirildiği takdirde bu mahallerin kronikleşen altyapı sorunlarını mutlaka aşacaklarını dile getirdi.
Lüleburgaz’ın sorunlarını bir Lüleburgazlı olarak çok iyi bildiğini söyleyen Kayan, sorunları çözeceğinin altını çizdi.
* Turabi Kayan esnaf ve mahalle gezilerine devam ediyor 
Cumhuriyet Halk Partisi Lüleburgaz Belediye Başkanı Aday Adayı Turabi Kayan esnaf ve mahalle gezilerine hızla devam ediyor. AKP’nin  çiftçilere dönük taban fiyat politikaları ile hayvancılık politikalarının çiftçileri etkilediği gibi esnafı da etkilediğini belirten Kayan, para kazanmayan çiftçinin alışveriş edemediğini belirtti.
Esnafa dönük birçok projelerinin olduğunu söyleyen kayan, yetkilendirildiği takdirde bu projelerini hayata geçireceklerini söyledi.
Lüleburgaz’ın birden fazla pazar yerine ihtiyacı olduğunu belirten Kayan, tüketicilerin de pazar yeri isteğinin olduğunu belirtti. Otuz üç yıllık Mimar olduğunu, mimarlık deneyiminin kent plancılığında ve kent yönetiminde önemli olduğunu anlatan Kayan, halkın içinden geldiğini, tüm mücadelesinin halkın yararına işler yapmak olduğunu söyledi. (Savaş Eskici)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here