Güneşi görmek!

15

 


Bugün, Yasemin’i sözlüyoruz.
Allah, mutluluk versin.
Bugünü, öylesine çok bekledik ve arzu ettik ki, tarifi imkânsız bir duygu seli var içimde.
Yüce Rabbim, bize o acıların ardından, böylesi mutlulukları da gösterdi ki, yağan dolunun ardından gelen güneşi gördük.
Hayattaki, en iyi dostlarımız Kıymet ve Elmas Cankurt çiftinin de katılımı ile (Aile İçinde) yapacağımız söz merasimimizde, yüzüklerin kurdelesini kesmekte, yine Elmas Ağabeyimize düşecek.
Onca güçlüğün, sıkıntının ve stresin sonrasında, bugünlere gelinmesinde en büyük desteği gördüğümüz Elmas ağabeyimiz, elbette ki, o kurdeleyi kesmeye en yetkili kişi.
Allah, gani gani razı olsun.
Yine, Allah’tan bir mani hal olmaz ise, 3 Ekim günü hepinizi Lüleburgaz Esnaf Kefalet Düğün Salonundaki Nişan Düğünümüze bekliyoruz.
Evladımızı sevdiğimiz gibi, yüreğimize yatan, “adam gibi adam” ölçeğinde bir de erkek evladımız oldu. İçimize sine sine “Oğlumuz” diyebileceğimiz Bilal Ergene’yi, yarından itibaren daha bir başka bağrımıza basacağız. Annesi Necla hanımı, Bilal’imizin kardeşlerini, yakınlarını, sokakta merhaba dediği dostlarını ve çalışma arkadaşlarını, arkadaşlarımız kabul edeceğiz.
“Yaşamaz” denilerek, umutları taca atılan bir çocuğun, Yüce Rabbimizin lütfü ile yeniden hayata dönüşü ve bugün de, sözlenerek, evliliğe adımını atışını idrak etmenin duygusallığını yaşıyoruz.
Bugüne mahsus; “Bu sütunu kendime ayırdım” Hakkınızı helal edin ve dualarınızı esirgemeyin.
Allah tamamına erdirsin…

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.