Gülşen Babaeskililerin gönlünü fethetti

6
Kırklareli’nin Babaeski Belediyesi tarafından düzenlenen “43. Babaeski Tarım Festivali”nde 29 Ağustos 2013 Perşembe günü akşamı sahne alan ünlü pop sanatçısı Gülşen verdiği……
HABER MERKEZİ
Kırklareli’nin Babaeski Belediyesi tarafından düzenlenen “43. Babaeski Tarım Festivali”nde 29 Ağustos 2013 Perşembe günü akşamı sahne alan ünlü pop sanatçısı Gülşen verdiği muhteşem konserle Babaeskililere muhteşem bir gece yaşattı.
Son günlerde “Yatçaz Kalkçaz Ordayız” isimli şarkısıyla dillerde dolaşan ünlü pop sanatçısı Gülşen yaptığı sahne şovu ve danslarıyla da Babaeskililerin gönüllerini fethetti. 43. Babaeski Tarım Festivalinde Gülşen’i seyreden binlerce kişi alkışlarla Gülşen’i de şenlendirdi.
Muhteşem Gülşen konserinin sonunda Babaeski Belediye Başkanı Av. Abdullah Hacı sanatçıya Babaeski halkı adına plaket takdim etti.
Babaeski Belediye Başkanı Av. Abdullah Hacı plaket takdimi öncesinde ise şunları söyledi;
“Sizlere bu plaketi 91 yıl evvel böyle bir Ağustos akşamında siperlerinde vatan, millet ve bayrak uğrunda ölümü göze alan Mustafa Kemal Atatürk ve Askerleri için veriyorum.
Ayrıca bu plaketi size Mustafa Kemal Atatürk sevgisi ve Cumhuriyet İlkelerine bağlı Babaeski Halkı adına veriyorum.”
Ünlü Pop Sanatçısı Gülşen’de Başkan Hacı’dan plaketini kabul ederek; “Sahne hayatımda bugüne kadar bana yapılan en duygulu ve en etkileyici konuşma oldu. İçinde Atatürk geçen her kelime ne kadar güzel oluyor değil mi?” dedi.
Gülşen aldığı bu armağanın çok değerli olduğunu söyleyerek ömür boyu saklayacağına söz verdi. 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here