“Guaş Boya Tekniği Resim Sergisi” tamamlandı

23
Kırklareli Halk Eğitim Merkezi ve Akşam Sanat Okulu Müdürlüğü tarafından
20 Ekim 2010 tarihinde Kırklareli İstiklal İlköğretim Okulu’nda
başlatılan “Guaş Boya Tekniği Resim Sergisi” 01 Mart 2011 Salı günü
tamamlandı. Emel Köksal’ın öğretmenliğini yaptığı kursa katılan 20
kursiyere 03 Mart 2011 Perşembe günü saat 10.00’da düzenlenen törenle
sertifikaları verildi.

HABER MERKEZİ

İstiklal İlköğretim Okulu’ndaki törene; Kırklareli Milli Eğitim Müdür Vekili Resul Yeşilyurt, Milli Eğitim Müdürlüğü Şube Müdürü Beyhan Tufan, Kırklareli Halk Eğitim Merkezi ve Akşam Sanat Okulu Müdür Yardımcısı Ali Bekar, Okul Müdürü Emin Serezli ile kursiyerler katıldı.
Kırklareli Halk Eğitim Merkezi ve Akşam Sanat Okulu Müdür Yardımcısı Ali Bekar’ın kursla ilgili olarak bilgi vermesinin ardından konuşan Kırklareli Milli Eğitim Müdür Vekili Resul Yeşilyurt Türk Kadını’nın sadece ev hanımı olarak değil böyle aktivitelere katılarak meslek öğrenmelerinin, el becerilerini geliştirmelerinin önemli olduğunu belirterek kursu düzenleyenleri ve katılanları tebrik etti.
Konuşmaların ardından kursa katılan; Seniha Fulya Genç, Emel Aktaş, Nermin Türkoğlu, Bestegül Çelik, Gülhan Yiğit, Nursel Gıcan, Şükran Bircan, Zeynep Şener  Pehlivan, Şükriye Mercan, Arzu Vural, Nüket Müftahi, Ayşe Terekli, Yüksel İbrikçi, Binnur Uluçay, Handan Uzay, Arzu Keser, Meltem Dağlı, Sebahat Koç, Şadiye Çimen ve Oğuz Koca’ya başta Kırklareli Milli Eğittim Müdür Vekili Resul Yeşilyurt olmak üzere katılımcılar tarafından Sertifikaları verildi. (s)  

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here