Gönüllü Bisiklet Kullanıcısı Başkaptan’ın yolu Kırklareli’ye düştü

10
Gönüllü bisiklet kullanıcısı Cemal Azmi Başkaptan, Türkiye Final Turu kapsamında Kırklareli’ye geldi. 
HABER MERKEZİ 
 ‘‘Madde Bağımlılığı ile Mücadele” için Türkiye’yi bisikletiyle gezen Cemal Azmi Başkaptan, 08 Mayıs 2013 Çarşamba günü saat 15.30’da Belediye Başkan Vekili Mehmet Fikret Akın’ı Başkanlık Makamında ziyaret etti. 
Gerçekleşen ziyarette Cemal Azmi Başkaptan, Türkiye Yeşilay Cemiyeti’nin projesi olan “Sağlıklı Yaşam, Sağlıklı Çevre İçin Türkiye Turu” kapsamında Türkiye’yi gezdiğini, gittiği illerde sporun önemini herkese anlattığını ifade etti.  
Ziyaretten memnun kaldığını ifade eden Belediye Başkan Vekili Mehmet Fikret Akın, Kırklareli Belediye Başkanlığı’nın spora ve sporcuya önem verdiğini, Başkaptan’a Türkiye Final Turu’nda başarılar dilediğini söyledi.        
Gönüllü bisiklet kullanıcısı Cemal Azmi Başkaptan, Kırklareli’nin oldukça güzel bir şehir olduğunu, insanlarının oldukça sıcak kanlı yaklaştığını, “Sağlıklı Çevre Sağlıklı Yaşam ve Sağlıklı Gelecek, Sağlıklı Nesil” projesi kapsamında gittiği bütün her yerde projenin önemini ve madde bağımlılığına karşı önlemlerin en iyi şekilde alınması gerektiğini anlatacağını aktardı. (Savaş Eskici)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here