Gerdanlı Unlu Mamuller hizmette

25
HABER MERKEZİ
Kırklareli merkez ilçenin tanınmış esnaflarından Mehmet Gerdanlı ile eşi eğitimci Meltem Gerdanlı’nın oğulları Taylan Gerdanlı’nın işletmeciliğini yaptığı “Gerdanlı Unlu Mamuller” düzenlenen açılış töreni ile hizmete girdi.
Kırklareli Belediye Başkanı Mehmet Siyam Kesimoğlu, Başkan Yardımcısı Tahsin Gençay, Kırklareli İl Milli Eğitim Müdürü İbrahim Korkmaz, Kırklareli Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Başkanı Erdoğan Semerci, Kırklareli Ticaret Borsası Başkanı Turan Altıntel ile Gerdanlı Ailesi’nin akraba ve yakınlarının katılımı ile gerçekleştirilen açılışta Başkan Kesimoğlu; “Bugün burada çok güzel bir amaç doğrultusunda bir araya gelmiş bulunmaktayız. Her geçen gün güzelleşen, serpilleşen ve daha yaşanılır bir hal alan Kırklareli’mizde bugün çok güzel bir işletmenin açılışına şahitlik edeceğiz. Böylesine güzel bir işletmeyi ilimize kazandırdığı için Taylan kardeşimi ve ailesini kutluyorum.  Allah gönüllerine göre versin. İnşallah bekledikleri ziyadesi ile gerçekleşir. Kırklareli halkı her zaman her şeyin en iyisine layıktır. Ustalar ile tanıştım. En güzellerini Kırklareli halkına sunmak için hazırlayacaklar. Bir kez daha  hayırlı uğurlu olmasını diliyorum” dedi.
Başkan Kesimoğlu’nun açılış konuşmasının ardından kurdele kesilerek Gerdanlı Unlu Mamuller hizmete girdi. Katılımcılara eşsiz tatlara sahip çeşit çeşit ürünler ikram edildi. Kırklareli merkez ilçe Karacaibrahim Mahallesi Hapishane Sokak No. 3/2’de hizmete giren işyerinde; Pasta başta olmak üzere simit, poğaça, kurabiye ve yaş pastanın her türlü çeşitlerinin satışının yapılacağı ifade edildi. (Savaş Eskici)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here