Gençlik Merkezi’nden Eğitim Uygulama Okulu’na ziyaret

40
Gençlik Merkezi’nden Eğitim Uygulama Okulu’na ziyaret

Kırklareli Gençlik Merkezi Müdürlüğü üyeleri ve yöneticileri Kırklareli Eğitim Uygulama Okulu ve Iş Eğitim Merkezi’ni ziyaret etti. Dün saat 13:30’da gerçekleştirilen ziyarete Kırklareli Gençlik Merkezi Müdürü Ümmühan Bulut, Spor Uzmanı Deniz Poyraz, Ingilizce Öğretmeni Barış Hatıp, Bilgisayar Öğretmeni Pınar Keskin ve çok sayıda Gençlik Merkezi üyesi öğrenci katıldı.

Kırklareli Eğitim Uygulama Okulu ve Iş Eğitim Merkezi girişinde okul müdürü Serkan Dündar ve Müdür Yardımcısı Ilyas Yalçın tarafından karşılanan Gençlik Merkezi yönetici ve üyeleri buradaki öğretmen ve zihinsel engelli çocuklara çiçek takdim etti. Ilk olarak Eğitim Uygulama Okulu’nu ziyaret eden Gençlik Merkezi mensupları öğrencilerle yakından ilgilendi.

Eğitim Uygulama Okulu’nun gezilmesinin akabinde ise Iş Eğitim Merkezi’nin gezilmesine geçildi. Burada zihinsel engelli çocuklar tarafından kurulan küçük bir grup Gençlik Merkezi ziyaretçilerine sürpriz yaparak darbuka ve tef çalıp şarkılar söyledi. Gençlik Merkezi mensupları sırası ile el sanatları, iş eğitimi ve mobilya atölyelerini gezdikten sonra Iş Eğitim Merkezi önünde toplu hatıra fotoğrafı çektirdikten sonra okuldan ayrılarak ziyaret son buldu.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here