Genç Girişimciler Trakya için Kırklareli’de bir araya geldi

8
Kırklareli, Edirne ve Tekirdağ Genç Girişimciler, Trakya için bir araya geldi.
HABER MERKEZİ
Kırklareli Genç Girişimciler Başkanı Kanber Uzel Başkanlığı’nda 12 Temmuz 2011 Salı günü, saat 18.00’da Kırklareli Ticaret ve Sanayi Odası’nda (KTSO) bir araya gelerek, Trakya’nın ekonomik yapısı hakkında toplantı yapıldı.
Toplantıya Tekirdağ Genç Girişimciler Başkanı Maksut Küçükdişli ve yönetim kurulu üyeleri, Edirne Genç Girişimciler Başkanı Polat Özdaş ve yönetim kurulu üyeleri katıldı.
Kırklareli Genç Girişimciler Başkanı Kanber Uzel, geçen ay başlatılan Trakya Atağı adı altındaki projeye Kırklareli Genç Girişimciler olarak destek verdiklerini söyledi.
Uzel; “Kırklareli’de yapacağımız istişare toplantısında Trakya’da Genç Girişimci faaliyetlerini biraz daha ileri götürmek üzere fikir alışverişinde bulunmak ve bu fikir alışverişinden ortaya çıkacak fikirleri Trakya’yla paylaşmak için Kırklareli’nde toplanmış bulunmaktayız.
Ortaya çıkacak yeni fikirlerle Trakya genelinde yeni insanlar çalıştırarak hem toplumumuza hem de milletimize faydalı olma istiyoruz. Bizlere Girişimcilikte hayal kurmayı öğrettiler hayalleri olmayanın hedefleri de olmaz dediler. Bizlerin Edirne, Tekirdağ, Kırklareli Genç Girişimciler olarak inşallah Çanakkale Geç Girişimcileri de bünyemize alarak Trakya için olan hayallerimizi bir an önce gerçekleştiririz. Bunu gerçekleştirebilmek için çok çalışmamız gerektiğinin farkındayız. Günümüz ticaret sisteminde bireysel çalışmalar yeterli değildir. Bizler Genç Girişimciler olarak temelini atmış olduğumuz Trakya Genç; Girişimciler atağı ile ortaklık kültürlerimizi geliştirmeliyiz. O zaman Trakya olarak bize düşen görev birbirimizi kucaklayarak Trakya’da girişimci sayımızı arttırarak çıkaracağımız projelerle ilk etapta Trakya’ya ardından da ülkemize faydalı birer kuruluş olduğumuzu yapacağımız projelerle kanıtlamaktır. Bizlere bu yolda öncülük eden Tekirdağ Edirne Kırklareli oda başkanlarımıza huzurlarınızda teşekkür etmek ister çıktığımız yol Trakya Genç Girişimcilerine hayırlı olmasını temenni ederim” dedi. (ue)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here