Geçmiş Olsun

5
* Yeşilyurt Gazetesi’nde, Köşe Yazarlığı da yapan, Zortul Medya Grubu’nun Genel Yayın Yönetmeni Şenol Goncagül’ün eşi Gülsüm Goncagül, Edirne Tıp Fakültesi Hastanesi’nde başarılı bir ameliyat geçirdi.
Yeşilyurt Gazetesi
Özel Haber
Yeşilyurt Gazetesi Köşe Yazarları’ndan Gülsüm Goncagül, Edirne Tıp Fakültesi Hastanesi Kadın Hastalıkları Servisi’ne yatırılarak, önceki gün ameliyat oldu.
* Prof. Dr. Cenk Sayın tarafından yapıldı
T.Ü. Tıp Fakültesi Hastanesi Kadın Hastalıkları Ana Bilim Dalı Uzmanları’ndan Prof. Dr. Cenk Sayın tarafından başarı ile gerçekleştirilen ameliyat sonrasında normal odaya alınan Gülsüm Goncagül’ün sağlık durumunun iyi olduğu bildirildi.
* Fergan Genç’ten Geçmiş Olsun Ziyareti
Ameliyat sonrasında T.Ü. Tıp Fakültesi Hastanesi’nde ameliyata alınan ve ameliyat sonrasında da hastanede tedavisi süren Gülsüm Goncagül’e ziyaret için hastaneye giden Kırklareli Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreteri Yrd. Doç. Dr. Fergan Genç, ziyaret yasağından dolayı Gülsüm Goncagül ile görüşemedi. Genç, Şenol Goncagül’e geçmiş olsun dileğinde bulundu. Ziyaretten büyük mutluluk duyduğunu belirten Şenol Goncagül; “Prof. Dr. Cenk Sayın ve ekibine sonsuz teşekkürler ediyoruz. Genel Sekreterimizin ziyareti de bizleri mutlu etti. Herkese teşekkürler” dedi.
* “Geçmiş Olsun”
Zortul Medya Grubu Yönetim ve Çalışanları olarak ta, Gülsüm Goncagül’e geçmiş olsun dileğinde bulunuyoruz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here