”Gazilerimiz ve şehitlerimizi her gün ansak azdır”

10
Kırklareli AK Parti İl Yönetim Kurulu üyeleri 19 Eylül’ün Gaziler günü olması sebebi ile Kırklareli Şehit ve Gazi Aileleri Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği’ni ziyaret etti. 
HABER MERKEZİ
Kırklareli AK Parti İl Yönetim Kurulu üyeleri 19 Eylül’ün Gaziler günü olması sebebi ile Kırklareli Şehit ve Gazi Aileleri Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği’ni ziyaret etti. Ziyarette Dernek Başkanı Murat Çiftkardeşler ve Dernek üyeleri AK Parti İl Yöneticilerini karşıladı. Kırklareli Adalet ve Kalkınma Partisi’nden Siyasi ve Hukuk işleri Başkanı ve Başkan Yardımcısı Ertan Özbek, Halkla İlişkiler Başkanı Hayati Gürer, Teşkilat Başkanı Hüseyin Kasap, Yönetim Kurulu üyeleri Ayşe Özgüven, İlhan Erpak, Merkez İlçe Başkan Yardımcısı İsmail Alayayla ve Gençlik Kolları Başkan Yardımcısı Fatih Toklucu yer aldı. Dernek adına konuşan Başkan Murat Çiftkardeşler şunları kaydetti: “Bizlerin isteği sadece bir gün anılmak değil. Amacımız kimseye kendimizi acındırmak değil. Bizler Gazi olurken ne için neden Gazi ve Şehit oluyoruz diye düşünmedik ve düşünmüyoruz da. İsteğimiz sadece saygı görmektir” dedi.
Adalet ve Kalkınma Partisi üyeleri ise konuya istinaden şunları dile getirdiler: “Onları her gün ansak azdır. Onların sayesinde bir Vatanımız ve yurdumuz var. Kendilerine minnettarız. Tabii ki kendilerinin zorluk çektiği birçok konu var. Bunları tespit edip kendilerine yardımcı olmaya çalışacağız. Kendilerinin her zaman yanında olmaya çalışacağız. Bizler bireyler olarak görevimizi yerine getirdiğimiz takdirde toplumda bunun ne kadar önemli olduğunu anlayacaktır” dediler. Serkan Koçtürk      

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here