Gazetemiz Yazarlarından Rahmi Sağlık Baybas ameliyatı oldu.

11
Yazarımız Rahmi Sağlık’ın ameliyatını Kırklareli Kalp ve Damar Cerrahı, Doçent Doktor Tamer Türk yaptı. 
HABER MERKEZİ
Gazetemizin Cımbız ve Yorum Köşelerinin yazarı Rahmi Sağlık 26 Ağustos Pazartesi günü, Bursa Yüksek Araştırma ve Eğitim Hastanesi’nde  başarılı bir Bypas ameliyatı oldu.
Kalbininin daralan üç damarı değiştirilen Yazarımız Rahmi Sağlık’ın Ameliyatını Kırklarelili Kalp ve Damar Cerrahı Doçent Doktor Tamer Türk yaptı .
Ameliyat sonrası görüştüğümüz Rahmi Sağlık, başarılı bir ameliyat geçirdiğini, kendisini çok  iyi hissettiğini ve hızla sağlığına kavuşmaya başladığını ifade etti.
Köşe Yazarımız Rahmi Sağlık ameliyatı ile ilgili şunları söyledi; “ Ameliyatımı Bursa Yüksek Araştırma ve Eğitim Hastanesi Doktorlarından, Kalp ve Damar Cerrahı, Hastane Eğitim Görevlisi, Doçent Doktor Tamer Türk yaptı. Doçent Doktor Tamer Türk’ün başarılı ameliyatı ile çok şükür sağlığıma kavuştum.
Doçent Doktor Tamer Türk Kırklareli’de Terzilik yapan Cafer Türk’ün küçük oğlu. Kırklarelili bir Doktorun Bursa Yüksek Araştırma ve Eğitim Hastanesi’nde başarılı bir cerrah ve konusunda üst düzey bir eğitim görevlisi olması beni ziyadesiyle gururlandırdı. Mesleğindeki başarısının yanı sıra insan yönüyle de çalışma arkadaşları tarafından büyük bir saygınlık kazanmış olması takdire şayan. 
Beni sağlığıma kavuşturmasından dolayı kendisine gönülden teşekkür ederim. Kırklarelili bir doktorun, Kırklareli’mizi Bursa’da en güzel şekilde temsil etmesinden dolayı tüm Kırklarelili hemşerilerimizde büyük gurur duyar“ dedi.  (Faruk Ceylan)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here