Gar Binası yanındaki Spor Kondisyon Aletleri yenileniyor

9
Kırklareli merkez ilçe Tren Garı Binası yanında bulunan Spor Aletleri’nin yoğun ilgiden dolayı eskidiğini belirten Kırklareli Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürü Selçuk Tanta bunların değiştirilmesi için çalışmalar başlattıklarını belirterek şunları kaydetti…

HABER MERKEZİ
Kırklareli merkez ilçe Tren Garı Binası yanında bulunan Spor Aletleri’nin yoğun ilgiden dolayı eskidiğini belirten Kırklareli Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürü Selçuk Tanta bunların değiştirilmesi için çalışmalar başlattıklarını belirterek şunları kaydetti:
“Merkez ilçemiz Tren Gar Binası yanında oluşturulan Spor Kompleksi içerisinde yer alan Kondisyon Aletleri yoğun ilgiden ve kullanımdan dolayı eskimişti. Bizde bu eskiyen aletlerimizi çıkartıp yerine daha gelişmiş ve daha çeşitlendirilmiş olarak 12 Spor Kondisyon Aleti koymak için çalışmalarımızı başlattık.
09 Haziran 2010 Çarşamba gününden bu yana 3 kişilik bir ekip ile bu eski spor kondisyon aletlerinin sökümünü ve zeminin kazılması işlemlerini yürütüyoruz. Buradan sökülen aletler, Belediyemizin Ulaşım Hizmetleri Müdürlüğü Kademesi’nde tamirattan geçirilerek, tekrardan kullanılır hale getirilecek. Bu aletler daha sonra altyapı çalışmaları hazırlanan Karınca Sitesi ile Pınar Mahallemizde belirlenen bir alana konulacak.
20 gün içerisinde tamamlayacağımız çalışmalarımız sonucunda vatandaşlarımız bu alanda yeni Spor Kondisyon Aletleri ile spor yapmaya devam edecekler” (s)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here