Fotoğraflar bütün dikkatleri üzerine topladı

21
Kırklareli Fotoğraf ve Sinema Sanatı Derneği (KIFSAD) ile Lüleburgaz Fotoğraf Kulübü’nün (LFK) ortak katılımı ile gerçekleştirilen Karma Fotoğraf Sergisi, 11 Kasım 2011 Cuma günü saat 14.00’de Kırklareli Gar Binası’nda açılışı yapıldı.
HABER MERKEZİ
Kırklareli Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası (SMMMO) ve Kırklareli Belediyesi’nin katkıları ile gerçekleştirilen sergi 15 Kasım 2011 Salı gününe kadar açık kalacak.
Kırklareli Belediye Başkanı Av. Cavit Çağlayan, Lüleburgaz Fotoğraf Kulübü ile Kırklareli Fotoğraf ve Sinema Sanatı Derneği’nin ortaklaşa açtığı fotoğraf sergisinin hayırlı olması temennisinde bulunarak;
“Kısa bir süre önce kurulmasına rağmen aktiflik yönünden en önemli derneklerimizden biri olmuştur. Gerek Kırklareli, gerekse yurt dışında da sergiler açmakta. Bu nedenle kendilerini kutlayarak serginin hayırlı olmasını diliyorum” dedi.
Sergi açılışına Kırklareli Belediye Başkanı Av. Cavit Çağlayan, Kırklareli İl Emniyet Müdürü Mehmet Behzat Canbazoğlu, Kırklareli Belediye Başkanı Yardımcısı Ünal Başkur, KIFSAD Başkanı Arif Tekin ve dernek üyeleri ile LFK Başkanı Erol Savaş ve kulüp üyeleri katıldı. (ue)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.